Rehber | İnternetten Kayıt | MySQL | Domain | Web Hosting | PHP | Örnek Web Site

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
<------------------ Örnek Site Güncellendi ------------------>
Yeni Kayıt olanlar 100 Kredi ile başlayacaklardır. Sistemi Denemek içindir. Çünkü bu bir örnek site hiçbir sunucu ile ilişkisi yoktur.
http://bb-minecraft.tk/
Eklenenler:
- AJAX sistemi. (Oyuncu Arama + Gönderilecek Miktar Inputları)
- Komular Function'a çevrildi.
- Genis istatislikler eklendi.
- Survival Sunucunuzun Marketi Düzenlendi:
- Yeni paketler,
- Paketlerin özel indirimleri,
- Oyun İçindeki Achivement'lara özel indirim.
- Yetki alımları, (Alınıp Alınmadığının kontrolü)
- Tüm alış-veriş kayıt altına alınır.
- Alışveriş geçmişi ve Kredi geçmişi mevcut.
- Oyun ile eş çalışan Destek talep sistemi.
- Kredi Yükleme sistemler, (PayPal, PaymentWall, MaxOdeme) [Sistem çalışmaktadır lütfen denemeyin. Geri Ödemeniz yapılır fakat bildiiğiniz gibi sistemlerin bizden çektiği bir vergi var.]
- Kullanıcı Profili,
- HTACCESS Sistemi,
<-------------------------------------------------------------------->
Bunu Da paylaşmassın Sen şimdi :(

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaynak kodlarını paylaşmam imkansız ama her zaman dediğim gibi çalabilirisniz?
Ya paylaşş ya neden Böyle yapıyosrun bali Böyle bi tema Göstermeseydin canmız çekiyor :( of yaaa[DOUBLEPOST=1409342807,1409342718][/DOUBLEPOST]çalıp'ta ne yapacaz :((( off yaaa html alsak ne işimize yarayacak off yaaaa

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ya paylaşş ya neden Böyle yapıyosrun bali Böyle bi tema Göstermeseydin canmız çekiyor :( of yaaa
Bu tema konumda da söylediğim gibi internetten bedavaya bulduğum bir tema. Özellikle böyle bir durum oluşmasın diye internetten bedavaya buldum. Kalan kodlamalar ise PHP onu da benim gibi araştırarak öğrenebilrisiniz.

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu tema konumda da söylediğim gibi internetten bedavaya bulduğum bir tema. Özellikle böyle bir durum oluşmasın diye internetten bedavaya buldum. Kalan kodlamalar ise PHP onu da benim gibi araştırarak öğrenebilrisiniz.
En iyisi Hostinger.Web.tr ile görüşmek aklıma Süper bi Fiir geldi Güray Abi yardım eder

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ya paylaşş ya neden Böyle yapıyosrun bali Böyle bi tema Göstermeseydin canmız çekiyor :( of yaaa[DOUBLEPOST=1409342807,1409342718][/DOUBLEPOST]çalıp'ta ne yapacaz :((( off yaaa html alsak ne işimize yarayacak off yaaaa
PHP'yi ben internetten araştırarak öğrendim. hiçbir kursa gitmedim. Ama bilgisayar ilgimi çektiği için bunlar ile ilgileniyorum.[DOUBLEPOST=1409342955][/DOUBLEPOST]
En iyisi Hostinger.Web.tr ile görüşmek aklıma Süper bi Fiir geldi Güray Abi yardım eder
Başarılar umarım hedefinize ulaşırsınız :)

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
PHP'yi ben internetten araştırarak öğrendim. hiçbir kursa gitmedim. Ama bilgisayar ilgimi çektiği için bunlar ile ilgileniyorum.[DOUBLEPOST=1409342955][/DOUBLEPOST]
tamam işde allahını Seviyorsan paylaş bak allahını, Dinini Seviyorsan Diyem ancak ben Birsey diyemem :( Lütfen bak yalvarıyorum...[DOUBLEPOST=1409343155,1409343008][/DOUBLEPOST]
yok yardım etmedi :( "Minecraft'ı Biliyomusun Dedim" ? Dedi :)[DOUBLEPOST=1409343351][/DOUBLEPOST]Ataberk skype adresini Verirmisin ?

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
™Å┬ÄßÉ┌ķ™ Lütfen Temayı Foruma koy lütfn neden bu kadar cimrilik yapıyosun yaa neden paylaşmıyosun neden neden neden ????[DOUBLEPOST=1409344175,1409343627][/DOUBLEPOST]
Kod:
ataberk bari şunu Söylermisin kardesim Siteye para Yukleme,Sitede Sitede Top10 Ve siteden item almayı  nasıl yapılıyor,

Bu kodları nereye yazacam baska tema buldum php
kayıt olma var onurun teması deyil!
$Host Bilemem ne nenen  hangi pluginleri kullanacam ?
lütfen bak Lütfen Söyle ya
Temayı'da istemiyorum artık kendim yapmaya çalısacam
[DOUBLEPOST=1409344211][/DOUBLEPOST]
Kod:
ataberk bari şunu Söylermisin kardesim Siteye para Yukleme,Sitede Sitede Top10 Ve siteden item almayı  nasıl yapılıyor,

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
tamam işde allahını Seviyorsan paylaş bak allahını, Dinini Seviyorsan Diyem ancak ben Birsey diyemem :( Lütfen bak yalvarıyorum...[DOUBLEPOST=1409343155,1409343008][/DOUBLEPOST]
yok yardım etmedi :( "Minecraft'ı Biliyomusun Dedim" ? Dedi :)[DOUBLEPOST=1409343351][/DOUBLEPOST]Ataberk skype adresini Verirmisin ?
1. incisi Allah'tan bekliyorsanız kolay gelsin. Dinler sana ne yapman gerektiğini söylüyor. Onlara uyabilirsin. Araştır madem. Araştırlılacak konular başkalarına muhtaç kalınmaması için vardır. Bu yüzden rehberler yazılır. 2. Herkesin dini kendinedir. Ben müslüman değilim demiyorum tabi kimliğimde müslüman yazıyor. Ama dinin her yere karıştırılmasından hiç hoşnut değilim. Insan kendi düşüncesine kalıp şekli vermektense bazen sereserpe yaymalı düşüncelerini böyle gelişir insan.

Sana tavsiyem bir daha kimseye yalvarma araştır, öğrenmek istiyorsan öğrenebilirsin.

Ayrıca Skype'a erişimim şu anda yok. Yani şu anda Skype kullanamıyorum.[DOUBLEPOST=1409345050][/DOUBLEPOST]
™Å┬ÄßÉ┌ķ™ Lütfen Temayı Foruma koy lütfn neden bu kadar cimrilik yapıyosun yaa neden paylaşmıyosun neden neden neden ????[DOUBLEPOST=1409344175,1409343627][/DOUBLEPOST]
Kod:

Kod:

Siteye para yükleme için bir şirket ile anlaşmalısınız yani bir hesap açmalısınız:
PaymentWall, PayPal, maxOdeme gibi.
API kurulumları zaten içerlerinde sunulur.

Top 10 listeleri için ise sadece mysql bilgisi yeterli. İstatislikler plugin tarafından tutuluyor. Siteden item alma için ise bazı pluginler var mysql-redeem gibi pluginleri kullanabilirisniz. Ya da WebSend'e göz atmanızı öneririm.[DOUBLEPOST=1409345182][/DOUBLEPOST]
Kod:

Kod:

$host yazan yer büyük bir ihtimalle connection.php gibi bir belgedir. host kısmına mysql hostunuzu yazmalısınız.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
/*
*Kayıt Sırasında oluşan hatalar girildi. hatayı yeni fark ettiğim için geç kaldım. Kayıt olan herkes sistemi denemek için 100 Kredi ile başlayacaktır.
* http://bb-minecraft.tk/bakiye sayfasından Kredilerinizi Coine çevirebilirisniz.
*/

Son düzenleme:

saliöf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ataberk Bana Yardımcı Olurmusun Ben Yapamadımda
Olmadı TeamWiwer Adlı Programla Yardım Edermisin
Çok Acil Ltfn

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ataberk Bana Yardımcı Olurmusun Ben Yapamadımda
Olmadı TeamWiwer Adlı Programla Yardım Edermisin
Çok Acil Ltfn
Ne konuda yardıma ihtiyacınız varsa buraya yazabilirsiniz. Bende buradan size yardımcı olurum.