REDGAMER SURVIVAL | HERKESE 1 HAFTA VİP! | RULET | +150 YENİ BÜYÜ | JACKPOT | KASALAR | GÖREVLER | SANALMARKET | 1.8/1.14 | REDGAMER.PW |

paxico_82

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.8x-1.4.x girişleri var demişsiniz 1.4 ten girince desteklenmeyen sürüm diye atıyor

berkcang

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sonunda sağlam birileri gelmiş :) Yeni mekan belli oldu...

alikerem37

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yıllardır bu piyasanın içindeyim ve yıllardır tercihimsiniz :)

manga

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucu beğendim :) tavsiye de ederim ve discord adresinizi koyun gelelim.

asdasdexd

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Discord linki neden yok ? Sunucu güzel ancak market fiyatları çok uçuk düzelttin lütfen :)

Red_Gamer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord linki neden yok ? Sunucu güzel ancak market fiyatları çok uçuk düzelttin lütfen :)
Discord linki konuda, sunucu bilgilerinin altında yer almaktadır. Market fiyatları yavaş yavaş oturmaktadır. Amacımız siz güzel oyunculara zor bir sunucu sunmak ve eğlendirmek. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucu :) hak ettiğinizi görmeniz dileğiyle iyi forumlar...

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
of manyak hard sv ipeksi timber of cok hard gelin

Red_Gamer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
of manyak hard sv ipeksi timber of cok hard gelin
Dediğiniz şeyi baltalama olarak algılıyorum, sunucuya gelip baktıysanız zaten market fiyatlarını rütbe fiyatlarını görmüşsünüzdür. Her sunucu gibi 1 hafta da bitirelecek rütbeler değil. Daha güzel bir üslup takınmanızı rica eder, iyi forumlar dilerim.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Dediğiniz şeyi baltalama olarak algılıyorum, sunucuya gelip baktıysanız zaten market fiyatlarını rütbe fiyatlarını görmüşsünüzdür. Her sunucu gibi 1 hafta da bitirelecek rütbeler değil. Daha güzel bir üslup takınmanızı rica eder, iyi forumlar dilerim.
ne geldm zaten gercek diyom güzel sv

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sunucunuzun Gayet güzel olduğunu görüyorum ama birde konu tasarımı yaptırsaydınız tadından yenmezdi .

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sürekli acılıp kapanan 1 haftada bir yada 2 sıfırlanan bir server. oynamanızı önermiyorum

Red_Gamer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sürekli acılıp kapanan 1 haftada bir yada 2 sıfırlanan bir server. oynamanızı önermiyorum
Selamlar, sunucumuzda oynamadığınız çok belli. Oynamayıp böyle ithamlarda bulunmanız hiç etik bir durum değil. Konuyu doğru bir şekilde okumuş olsa idiniz eğer şu an bu kelimeleri yazmazdınız sanırım. Bakınız oraya 2016 dan bu yana açılan sunucular ile ilgimiz ve bağımız yoktur diye yazmışız. Ayrıca sunucu açıldığından beri hiçbir kapanma ve sıfırlanma durumu yaşanmadı, lütfen eleştiri yapacaksanız doğru eleştiri yapın. İyi forumlar