Recine Vie Mod Paketi ! | 53 Modlu Büyük Macera! | Gir Bak Pişman Olmayacaksın :)

FeridunEngin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

> Herkese merhabalar arkadaşlar ! Ben Feridun.Uzun bir aradan sonra yine mod paketi yapımı ile uğraşmaya başladım :) Bugün sizlere üzerinden uğraş gösterdiğim bir mod paketini sunucam.Recine Vie ! tamamen kendim tarafından oluşturulmuş bir mod paketidir.Aslını söylemek gerekirse biraz düşündüm, hayvan gibi mod koyucaktım içine ancak belli bir kategorisi olmasına karar verdim ve çok fazla mod eklemedim.İçerisinde 53 mod var ve elimden geldiğince kasmayan modlar koymaya çalıştım, özellikle NEI !!! (NEI,dan nefret ederim) NEI yerine daha kullanışlı ve sıkıntı çıkarmayan CraftGuide modunu kullandım.İleriki zamanlarda istek gelirse büyük bir teknik mod paketi çıkarmayı düşünüyorum :D ancak bu mod paketi benim gibi teknik mod özürlü arkadaşlara çıkardığım bir mod paketi :D Bu arada modumuz 1.6.4 forge üzerine kuruludur. :D isterseniz birde modları inceleyelim :) BİRDE ARANIZDA TECHNİC LAUNCHERA MOD PAKETİ YÜKLEMEYİ BİLEN VARSA BENLE İRTİBATA GEÇSİN, TECHNİC LAUNCHERE KOYARSAK DAHA AZ UĞRAŞIRSINIZ :)

İLETİŞİM; www.facebook.com/semender1945
YOUTUBE KANALIMIZ !!; www.youtube.com/FancyLookFG

>CraftGuide
>Dimensional Door
>Extra Biomles XL
>Forestry
>Galacticraft
>Metallurgy
>MoCreatures
>TinkersConstruct
>Backpack
>Barrels
>Better Stronge
>BiblioCraft
>ChickenBones
>CarpenterBlocks
>Chisel
>ComputerCraft
>Damageİndicators
>Better Dungeon
>DungeonPack
>EnchatView
>DIA
>GlowGlass
>Goblins
>Witchery
>Growable Resources
>Inventory Tweaks
>Iron Chest
>Falling Meteors
>Natura
>Pam.s HarvestCraft
>ThaumCraft
>TragicMc
>Universal Electiric
>Reis Mini Map
>MineColony
>Millenaire
>LumberJack
>BossCraft 2
>Battle Towers
>İdFixMinus
>Optifine
>TheBombzen
>Xerxes Weapon

İNDERME LİNKİ;http://www.mediafire.com/download/ic2wkd2y40atycy/RecineVie ModPack.rar
VİRÜS TOTAL SONUÇLARI;https://www.virustotal.com/tr/url/8...48f7e3a5b7b79e80fd58e3ca/analysis/1419160561/

NASIL KURULUR ? (TEMİZ BİR MİNECRAFT YADA MODLARI TAMAMEN SİLİNMİŞ MİNECRAFTINIZ OLAMALI!!)
>1.6.4 Forge sürümünü bilgisayarınıza kurunuz. http://files.minecraftforge.net/
>Size verdiğim winrar arşivindeki klasörü masaüstüne çıkarın.
>Ardından içerisinde bulunan Config dosyasını, Çalıştıra %appdata% yazarak .minecraft dosyasının içerisindeki config dosyasıyla değiştirin yada içerisindekileri buraya aktarın.
>Aynı işlemi mods klasörünede uygulayınız.
>Daha sonra oyuna giriniz ve keyifle oyununuzu oynayınız :)

ÇIKABİLECEK HATALAR !
>Crash Report Hatası Çözümü; Bu hata paketimizle alakası olmayan bir hatadır.Çünkü idfixminus ile id çakışmalarını önledim ve defalarca teste tabi tuttum ve hiçbir hata almadım.Buna rağmen bu sorunu yaşıyorsanız oyunun dilini English (US) yapmalısınız.Buda yarar sağlamadıysa minecraft dosylarının temiz olduğunu iyice kontrol edin özellikle önceden mod kurduysanız mutlaka mods klasörü ve config dosyalarını temizleyin.Artık %100 sorun çözülmüş olmalı.Eğer olmadıysa temizlenmemiş demektir, sizde minecraftı yeniden silip kurun :D
> Memory Hatası Çözmü; Bu sorun daha paketimde hiç yaşanmadı ancak söyliyim dedim, minecraft oyununa ya az yada çok ram vermişsiniz demektir.Bunu düzeltmek için internetten "Java Oyunlarına Ram Verme" yazarsanız sorunu çözebilirsiniz. :)

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sa kardeş güzel bir mod paketi altında senin youtube resmin dahil her şeyi ile blogumda paylaşmak isterim sıkıntı olur mu ?

uregil

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.6.4 forge'nin minimum hangi sürümünü istiyor?

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence hiç uğraşma en üst sürüme geç :D

uregil

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.6.4 son sürümde sorun çıkıyor. 965 hariç hiçbiri sorun çıkarmıyor ama son sürüm açılmıyor. 2 pc de de böyle nedenini anlayamadım.

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.6.4 son sürümde sorun çıkıyor. 965 hariç hiçbiri sorun çıkarmıyor ama son sürüm açılmıyor. 2 pc de de böyle nedenini anlayamadım.
Kardeş bence mod yapımcısını bekle birşeyler söyler birkaç tavsiye verir ona göre indir.Daha mantıklı olur veya tek tek dene :D

FeridunEngin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.6.4 forge'nin minimum hangi sürümünü istiyor?
Forgenin 1.6.4 için Recommend yani "önerilen" sürümünü seçiniz.Ve küçük bir hatırlatma,mutlaka önerileni kullanın çünkü son çıkanlarda hatalar olması çok yüksek.[DOUBLEPOST=1419185136,1419185044][/DOUBLEPOST]
Sa kardeş güzel bir mod paketi altında senin youtube resmin dahil her şeyi ile blogumda paylaşmak isterim sıkıntı olur mu ?
Sahiplenme durumu olmadığı sürece tabii ki :)