] ] ReallyCraft [ ] [1.6.4] ][ Tekrar Online! ][ İp: 31.210.111.72 ][ 16GB ] [ MiniGames ] 999 Kişi!

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz rehber alımları mevcut..

Klarziaa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oyun Nickim : Serbay

minecraft bilgilerim : mod plugin skin yüklemeyi biliyorum 4 senedir minecraft oynuyorum sell buy tabelalarını yapmayı biliyorum

Bildğim Komutlar : ./weather - ./xp ./say ./enchant ./difficulty ./gamerule keepınventory true-false - ./gamerule doMobSpawning true-false - ./gamerule moBGriefing true-false - ./gamerule doTileDrops true-false - ./gamerule doFireTick true-false - ./spawnpoint - ./gamemode 0-1 - ./testfor - ./seed - ./toggledownfail - ./kill all mobs - ./ban - ./ kick - ./op - ./gamemode - ./deop - ./tp - ./tpa - ./give - ./xp - ./timeset - ./pardon nick - ./clear komutları - ./time add - ./tell
Neden Olmak İstiyorum : Ee çünkü günümün bütün gününde ihtiyaç molaları vb dışında minecraft oynayarak geçiririm ama sadece oynarım yaparım o kadar ama ben bütün günümü buna harcamak yerine insanları bilgilendirmeyide severim çok kez rehberlik yaptım ve herkeste benden memnun kaldı gorevimden asla vazgeçmem buna emin olabilirsiniz
Günde kaç saat onlineyim : Günde hafta içleri 3 den gece 12 ye kadar hafta sonu oğle 11 den gece 4 e kadar
world edit kodları : ./superpickaxe - .//fast - .//faces - .//pyramid - .//limit - ./butcher - ./snow - .//set
world guard kodları : /region flag seçtiğiniz yerin adı pvp deny - ./region flag seçtiğiniz yerin adı tnt deny - ./region flag seçtiğiniz yerin adı creeper explosion deny - ./region flag seçtiğiniz yerin adı mob-damage deny - .//sett - .//stack - .//expand vert

sonicmc4

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun Nickim : Serbay

minecraft bilgilerim : mod plugin skin yüklemeyi biliyorum 4 senedir minecraft oynuyorum sell buy tabelalarını yapmayı biliyorum

Bildğim Komutlar : ./weather - ./xp ./say ./enchant ./difficulty ./gamerule keepınventory true-false - ./gamerule doMobSpawning true-false - ./gamerule moBGriefing true-false - ./gamerule doTileDrops true-false - ./gamerule doFireTick true-false - ./spawnpoint - ./gamemode 0-1 - ./testfor - ./seed - ./toggledownfail - ./kill all mobs - ./ban - ./ kick - ./op - ./gamemode - ./deop - ./tp - ./tpa - ./give - ./xp - ./timeset - ./pardon nick - ./clear komutları - ./time add - ./tell
Neden Olmak İstiyorum : Ee çünkü günümün bütün gününde ihtiyaç molaları vb dışında minecraft oynayarak geçiririm ama sadece oynarım yaparım o kadar ama ben bütün günümü buna harcamak yerine insanları bilgilendirmeyide severim çok kez rehberlik yaptım ve herkeste benden memnun kaldı gorevimden asla vazgeçmem buna emin olabilirsiniz
Günde kaç saat onlineyim : Günde hafta içleri 3 den gece 12 ye kadar hafta sonu oğle 11 den gece 4 e kadar
world edit kodları : ./superpickaxe - .//fast - .//faces - .//pyramid - .//limit - ./butcher - ./snow - .//set
world guard kodları : /region flag seçtiğiniz yerin adı pvp deny - ./region flag seçtiğiniz yerin adı tnt deny - ./region flag seçtiğiniz yerin adı creeper explosion deny - ./region flag seçtiğiniz yerin adı mob-damage deny - .//sett - .//stack - .//expand vert
MAŞALLAH ALLAH KESMESİN BAŞARINI

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz @WhiteH4cker .. @sonicmc4 Teşekkürler. Klarziaa Kabul edilidiniz Başarılar Dilerim. [Konu güncel sadece 1 tane rehber alımımız kaldı..][DOUBLEPOST=1384417666,1384373254][/DOUBLEPOST][Güncel] [ [ Rehber alımları devam ediyor [ [

HéRu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim yeni mapınız hayırlı uğurlu olsunda rehber alımlarını burdanmı gönderiyoruz yoksa skypenize atıyımı?

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konuyu güncelledim başvurular nereye yazıcaz ile ilgili ordan tekrar bakarak 2 seçim arasından birini seçin bekliyorum..

HéRu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tamam kardeşim ilgin için teşekkür ederim skypeden atıyorum ozaman.

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel Sadece 1 tane rehber alımımız kaldı acele edin![DOUBLEPOST=1384452489,1384423495][/DOUBLEPOST]Rehber Alımlarımız Bitmiştir Ve servere HungerGames Eklenmiştir.[DOUBLEPOST=1384511406][/DOUBLEPOST][Güncel]

Undead5225

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nah 16 gb ram serverde feci lag var . Tavsiye etmem adminler ve moderatörler kısacası yetkililer ilgisiz bir şey hakkında yarım istedim hiç kimse yardım etmedi

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@Undead5225 Server 16 GB Kendi bilişimimiz Ağzınızı bozmayın mod arkadaslara soru sorarsanız yanıtsız kalırsınız serverde deneme rehberler var onlara sorularınızı iletin. Yorumunuz için teşekkürler.

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
[Güncel] Herzaman Sizlerlin hizmetindeyiz HG'deki problemler çözülüp sorunsuz bir oyun keyfi sizlere sunuluyor iyi oyunlar dileriz Rellay craft sakinleri :)