[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş bu nasıl rp'dir yahu ! Ben gidiyorum bacağım kırık diyorum polislerin yanına gidiyorum rehinede rehine ! Bunun neresi rp hiç benle ilgilenmiyorlar sonra bunu anlatınca bacağın kırıksa nasıl yürüyorsun diyorlar bana atar yapıyorlar ! Böyle sunucu değil oyuncuları olmaz olsun be ! :sinirli::sinirli:

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
_SvF_ Başvuru Yaptım.[DOUBLEPOST=1440603437,1440603265][/DOUBLEPOST]Role Play İsmim: John Albert
Role Play Yaşım: 34
Karakterin Hikayesi: John Role Play'da Sıradan Birisiydi.Herkesle İyi Anlaşır,Kimsenin Hakkında Kötü Düşünmezdi.Fakat John'nin Olduğu Bölgede Bir Saldırı Oldu.Bu Saldırı Herkesi Zor Duruma Getirmişti.John Bu Saldırının Teröristlerin Yaptığını Anllayıp İntikamcı Olmuştu.Artık John Eski Merhametli Birisi Değil. Acımasız,Eşsiz Bir Terör Düşmanı Haline Gelmişti.

John: Ben İntikamcıyım.Ben İntikamcı Olmak İçin Doğmuşum!

Minecraft'taki Adım: _SvF_

MirhanTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz):Jhon
Role Play Yaşınız:18
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):Universiteye gelen ben Bazen Şakalrla Bazen Dramlar ile bir rol yaşamındayım amacım universiteyi bitirp evlenmek evlendikten sonra işe başlamak işim serbest meslek yani her işe girebilirim evleneceğim kişiyi bulmaya çalışıyorum :)

HuNtErDrAgOn977

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): John
Role Play Yaşınız: 19
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): John Bababası Asker Olan Bir Aileden Gelmektedir.Ailesi çok baskıcı ve mükkemeliyetçidir.John Babasının Davranışlarından Hoşlanmadığı İçin Bir gün Evden Kaçar Ve bir silah Fabrikasında çeşitli Silahlar Yaparak Kendini Geçindirir.

Oyuncu Adım: Shapkoontz

Son düzenleme:

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): John Bababası Asker Olan Bir Aileden Gelmektedir.Ailesi çok baskıcı ve mükkemeliyetçidir.John Babasının Davranışlarından Hoşlanmadığı İçin Bir gün Evden Kaçar Ve bir silah Fabrikasında çeşitli Silahlar Yaparak Kendini Geçindirir.
Mc kullanıcı adınız?

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsminiz kullanılıyor.[DOUBLEPOST=1440606522,1440606419][/DOUBLEPOST]
İsminiz kullanılıyor.

HuNtErDrAgOn977

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Albert
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Albert Bababası Asker Olan Bir Aileden Gelmektedir.Ailesi çok baskıcı ve mükkemeliyetçidir.Albert Babasının Davranışlarından Hoşlanmadığı İçin Bir gün Evden Kaçar Ve bir silah Fabrikasında çeşitli Silahlar Yaparak Kendini Geçindirir.

Ouyn İçi Name : Shapkoontz
Adımı değiştirdim.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Role Play İsminiz (İngiliz): Albert
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Albert Bababası Asker Olan Bir Aileden Gelmektedir.Ailesi çok baskıcı ve mükkemeliyetçidir.Albert Babasının Davranışlarından Hoşlanmadığı İçin Bir gün Evden Kaçar Ve bir silah Fabrikasında çeşitli Silahlar Yaparak Kendini Geçindirir.

Ouyn İçi Name : Shapkoontz
Adımı değiştirdim.
Girebilirsiniz.

hakansasa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz): jhony test
Role Play Yaşınız:20
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf) ben jhony test okumayı oyun oynamayı severim arkadaş canlısıyım her şeye özen gösteririm evlenmek için doğru kızı ararım herkes gibi ilk kıza atlamam dediğim gibi arkadaş canlısıyımdır. biraz da kıntırlık yapabilirim

[DOUBLEPOST=1440607991,1440607711][/DOUBLEPOST]
Kayıt Formu:
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf) ben jhony test okumayı oyun oynamayı severim arkadaş canlısıyım her şeye özen gösteririm evlenmek için doğru kızı ararım herkes gibi ilk kıza atlamam dediğim gibi arkadaş canlısıyımdır. biraz da kıntırlık yapabilirim

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kayıt Formu:
Mc adınız?