RainBOX Hunger Games Rezilligi

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İP Caldıgı yok bazi sunucular kapanıyo oda başka sunucularında oldugunu göstermek için ipyi alıyor sonucta sunucu kapanmış :) benden iyi bilemessin
git zoocraftın sunucu reklamına bak sunucu kapandı mehmet konuya sunucunun ip degisti yeni ip bura yazmıs sonrada sunucunun sahibi yalan söyleme banlayın sunu yazınca kaldırdı yorumu ? :) acıyorum sana :( mehmet için poponu bile verirsin

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya kardesim su ana kadar sunucumda bir defa bile vip cekilisi yapmadım ama farkındaysan splash gamingde hergün vip cekilisi + forumda **** yapmakta yasak :D bence bi kuralları oku :D 20 kisi demissin bence rainboxun tanıtım konusuna bak 20 mi 42 mi :) burdada post kasmayı bırak baska hesapla kas bu kadar forum kurallarını ihlal ettin ban yiceksin :)
serverde adamlar hackin babasi bea ;D hayla konusuyormusun yetkililerin bile hackle kapisiyolar ?

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverde adamlar hackin babasi bea ;D hayla konusuyormusun yetkililerin bile hackle kapisiyolar ?
Kardesim farkındaysan killaura serbest ve + knockback kullananları önce 1h sonrada 6h olarak uzaklastırıyoruz sunucudan ve biz burda hile konusunu tartısmıyoruz koskoca sonoyuncu bile hilelere çare bulamayıp ? gitti launcher çıkardı biz napalım ?

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardesim farkındaysan killaura serbest ve + knockback kullananları önce 1h sonrada 6h olarak uzaklastırıyoruz sunucudan ve biz burda hile konusunu tartısmıyoruz koskoca sonoyuncu bile hilelere çare bulamayıp ? gitti launcher çıkardı biz napalım ?
en azindan phoenix anti hack var :)

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
en azindan phoenix anti hack var :)
Hiç Begenmedim ben onu son sürümü bozuk zaten ve + adamlar hile degil örümcek agına felan giriyolar oto atıyo çok saçma bir sistem ve hileyle girdim yine atmadı beni hiçbi antihack %100 egelleyemez en fazla %40

WhyCoconut

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen zaten hacksın çünkü o nicechat yazının stili resilience de

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaw Şu RainBoxa bi girem dedim her oynayaşımda hack kesti bari phonix olsun !

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
RainBoxun Adaleti=KillAuro Serbest Ama Diğer Hileler Yasaktır Kardeş KillAuro Neden Yasak Değil Sırf Vip Satmak İçin Kurulmuş Bir Sw

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
RainBoxun Adaleti=KillAuro Serbest Ama Diğer Hileler Yasaktır Kardeş KillAuro Neden Yasak Değil Sırf Vip Satmak İçin Kurulmuş Bir Sw
farkındaysan sunucuyla ilgilendiğim yok sunucunun sadece süresini uzatıyorum ama yakında ilgilenicem ve hilelere bir son vericem.

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
farkındaysan sunucuyla ilgilendiğim yok sunucunun sadece süresini uzatıyorum ama yakında ilgilenicem ve hilelere bir son vericem.
Sunucuyla İlgilenmiyorsan Sunucuyu Kapamalısın Neden İlgilenmiyosun Veyada Sunucuda Arkadaşlarından Birini Kurucu Yap O İlgilensin Sizin Sattığınız O Viplerin Parası Sende Duruyor Sadece Para İçin
herkes KillAuro Açıyor Siz KillAuro Hariç Tüm Hileleri Nasıl Yasakladıysanız KillAuroyıda Bu Şekilde Yasaklarsınız.

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyla İlgilenmiyorsan Sunucuyu Kapamalısın Neden İlgilenmiyosun Veyada Sunucuda Arkadaşlarından Birini Kurucu Yap O İlgilensin Sizin Sattığınız O Viplerin Parası Sende Duruyor Sadece Para İçin
herkes KillAuro Açıyor Siz KillAuro Hariç Tüm Hileleri Nasıl Yasakladıysanız KillAuroyıda Bu Şekilde Yasaklarsınız.
ya oynamicaksan kg oynayanlar oynuyo aksama kadar burda ötme.

BerkayFX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hiç Begenmedim ben onu son sürümü bozuk zaten ve + adamlar hile degil örümcek agına felan giriyolar oto atıyo çok saçma bir sistem ve hileyle girdim yine atmadı beni hiçbi antihack %100 egelleyemez en fazla %40
ü

Sunucun her serverde reklam yapıyor

TheKordon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen çocuksun onu anladım ama azıcık beynini kullan ve konuyu artık kirletme. Kimsenin hakkınıda sunucusunda reklam yaparakta yeme