Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | BotNet, Bot ve DDOS Korumalı | Otomatik VDS ve Minecraft Kurulumu

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu paneli bi ara millete biz 0 dan yaptık diye yutturan 1sunucum a selamlar :) sonunda doğrular ortaya çıkıyor ki sizde görün.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Fiyatları fahiş değil, hizmet kalitesi hakkında bilgim yok fakat sanmıyorum ki kalitesiz olsun.
Başarılar dilerim.

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam elinizde 150 GB 8 Core 8 GB TR VDS SSHD Hybird veya 120 GB SSD Dell Poweredge serisinden en düşük 8 Core 8 GB TR Kirala Senin Olsun veya Kiralık Dedicated var mı ?

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
sunucuları ellemi veriyosunuz yoksa otomatik kendi veriyomu aldıktan sonra ?

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler gayet güzel host ben suanda kullaniyorum 4 gb lık desteklerinide begendim sunucum putty+filezillaya kuruluydu kullanamadigim için vdsye bile geçirdiler suanda cok memnunum sunucularindan lag yok güzel benden bilgi almak isteyen özelden mesaj atabilir :D (bayagi ilgilendiler teşekkürler)

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beyler gayet güzel host ben suanda kullaniyorum 4 gb lık desteklerinide begendim sunucum putty+filezillaya kuruluydu kullanamadigim için vdsye bile geçirdiler suanda cok memnunum sunucularindan lag yok güzel benden bilgi almak isteyen özelden mesaj atabilir :D (bayagi ilgilendiler teşekkürler)
teşekür ederiz hocam begenminize sevindim

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Plugin isimlerini merak ediyorum ben. Çünkü her plugin yormuyor.