QuestTurk Minigames - play.questturk.com - +25 Çesitli Oyun , Coin , Oylama , Izleme Sistemi

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Yaptıgım Sunucularda Build Ve Paket %100 Olarak Benimdir Cümleni Düzelt[DOUBLEPOST=1409085756,1409085711][/DOUBLEPOST]Ayrıca Emek Hırsızlıgı Yapılarak Fedakarlık Olmuyor Malesef
Daha yenisin galiba kiminle konuştugunu farketmenin vakti geldi. Paket benim diyorsun 2-3 plugini bir rara koyarak ben plugin yazmayi biliyorummu diyorsun ?. Benim kastettigim şey Bukkit pluginlerini indirip sunucuna atman degil o pluginlerin ana kodlarini sifirdan yazmak. Ayrica kendin yazmiş olsan buna Paket demezsin zaten kendin yaptigin için 1 plugin oluyor 1 pluginden paket olmaz. Şimdi sen direk yapilmis bir plugini indirerek emek hirsizligi yapmis olmuyormusun ? Eğer zaten paylasildigi için kullanabilirim diyorsan bende aynisini buildler için diyorum. Fazla konuşma batiyorsun.

R

Reloven

Ziyaretçi
Daha yenisin galiba kiminle konuştugunu farketmenin vakti geldi. Paket benim diyorsun 2-3 plugini bir rara koyarak ben plugin yazmayi biliyorummu diyorsun ?. Benim kastettigim şey Bukkit pluginlerini indirip sunucuna atman degil o pluginlerin ana kodlarini sifirdan yazmak. Ayrica kendin yazmiş olsan buna Paket demezsin zaten kendin yaptigin için 1 plugin oluyor 1 pluginden paket olmaz. Şimdi sen direk yapilmis bir plugini indirerek emek hirsizligi yapmis olmuyormusun ? Eğer zaten paylasildigi için kullanabilirim diyorsan bende aynisini buildler için diyorum. Fazla konuşma batiyorsun.
Beni Biraz Araştır Forumda Atar Yapmadan Önce Bu Forumda Emin Ol Senden Çok Daha Eskiyim Sadece Bu Hesap Olarak Bakma Ayrıca İnsanla Konuştugumu Sanıyorum Ama Hayır Ben Hayvanım Filan Diyosan Sıkıntı Yok. Ayrıca 25Çeşit Oyun Demişsin Ama Max 10 Oyun Var Zombi Vurma Kılıçlı Zombi Vurma Silahlı Zombi Vurma Kartopu Diye Aynı Oyunun Sadece Kitlerini Değiştirmişsin.

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beni Biraz Araştır Forumda Atar Yapmadan Önce Bu Forumda Emin Ol Senden Çok Daha Eskiyim Sadece Bu Hesap Olarak Bakma Ayrıca İnsanla Konuştugumu Sanıyorum Ama Hayır Ben Hayvanım Filan Diyosan Sıkıntı Yok. Ayrıca 25Çeşit Oyun Demişsin Ama Max 10 Oyun Var Zombi Vurma Kılıçlı Zombi Vurma Silahlı Zombi Vurma Kartopu Diye Aynı Oyunun Sadece Kitlerini Değiştirmişsin.
Hepsinin haritasi ve kodlamasi farkli sunucudma kit bulunmuyor bilip bilmeden konuşma. Ayrica bu forumun 2009 üyesiyimdir kaç tane hesabim oldugunu burdan söyliyemem. Her kelime baş harfini büyük yapiyorsun yaşin 14 söylediklerinin benim söylediklerimle hiçbir alakasi yok burda atarlanan sensin. Kendini bir şey sananlar gibi bu arada mesaj atmaya devam etki konu üste çıksın bu benim için daha iyi hem bişeyler ögrenebilirsin benden :) Ah kendini zeki sananlar varya

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nick: ByKabasakal
MiniGames Oynadinizmi ?: Evet
Premium Varmi ?: Evet
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?: Denemek Lazım

IP Yanlış diyor ?

Bu Değilmi :
play.questturk.com

R

Reloven

Ziyaretçi
Yaşım 19 Ayrıca Her Kelimenin Başını Büyük Yapmam Daha Hoş Gözüktügündendir. Sendende Öğrenecegim bir şey Oldugunu Sanmıyorum Tabi.... Hariç :) Boşlugu Kendine Göre Doldurabilirsin Cevap Verirsen Kale Almayacagım.

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşım 19 Ayrıca Her Kelimenin Başını Büyük Yapmam Daha Hoş Gözüktügündendir. Sendende Öğrenecegim bir şey Oldugunu Sanmıyorum Tabi.... Hariç :) Boşlugu Kendine Göre Doldurabilirsin Cevap Verirsen Kale Almayacagım.
Kendi kazdigin kuyuya düşüyorsun. Konu nerden nereye geldi sunucuyu kötülemek için bir sebebin kalmadi

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nick: Basar4458
MiniGames Oynadinizmi ?: evet
Premium Varmi ?: yok
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?: En sevdiğim tür olan bir minigames server bulduğuma sevindim. Güzel olucağı kanaatindeyim