Pucket Network Rehber Alımı

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir bakayım belki iyi bir sunucudur dedim ki "ulaşıcaz" dediğiniz anda vazgeçtim.
ulaşıcaz dememizle kötü bir server olmamızı nerden çıkarttınız ?[DOUBLEPOST=1409939080,1409938973][/DOUBLEPOST]
Kardeş 2 server yönnettim soın serverimi 2 gün önce kapadım pluginer haricinde her konuda bilgim üst düzeydir uygun olursanız size çok iyi bir teklifimde olacaktir belki ilginizi çekebilir serverinizi satın almakla ilgili değildir ulasırsanız sevınırım ben form doldurmayı biraz sevmem :)
serverimiz satılmıyor ama yineden bu yazdıklarını bu arkadaşa bir sor belki o sana yardımcı olur skype: ercan_taner

asagon328

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad:Mehmet Durukan
Minecraft Tecrüben Nedir:3 yıldır oynuyorum
Günde Kaç Saat Onlinesin:5-6 saat
Neden Seni Seçelim ?:Ben deneyimöliyim ve görevime sadık olurumoyuncuları küçümsememve iyi avranırım
Hangi Bölümde Yetkili Olmak İstiyorsun:Faction
Okul Açıkken Girebilirmisin Veya Kaç saat Online Olursun: 3-4 saat

HanelerMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad: Alper Sağtaş
Minecraft Tecrüben Nedir: 4 yıl mc oynuyorum 14 rehberlik yaptım
Günde Kaç Saat Onlinesin: 6 -7
Neden Seni Seçelim ?: rehberlikte çok tecrübeliyim ve mute nin ve diğer rehber komutlarının nasıl ve ne zaman kullanılacağını bilirim
Hangi Bölümde Yetkili Olmak İstiyorsun: faction ve oluyorsa hepsi :D
Okul Açıkken Girebilirmisin Veya Kaç saat Online Olursun ? girerim 3 - 4 sat online olurum

Son düzenleme:

HanelerMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
---Pucket Network Alımları ---
Ad Soyad: Onur Yüksel
Minecraft Tecrüben Nedir: 2009 dan beri oynuyorum
Günde Kaç Saat Onlinesin: 6 - 7
Neden Seni Seçelim ?: rehberliği çok iyi bilirim 13 rehberliğim var 1 de hub server açmıştım mc ile ilgili herşeyi çok iyi bilirim
Hangi Bölümde Yetkili Olmak İstiyorsun: rehber
Okul Açıkken Girebilirmisin Veya Kaç saat Online Olursun ? girerim haftasonu 6 -7 saat okul varken 4 -5