Project - RPG

NiceBestNight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese merhabalar arkadaşlar Güzel bir proje üzerinde çalışmaktayız ekibimize yoldaş ve bize bazı konularda yardımcı olacak kişiller arıyoruz. Öncellikle Skripter , Pluginer ve Builder Aramaktayız. RPG konseptimizi ve fikrimizi ekibe alındıktan sonra anlatırız çünkü cidden oturup düşünülmüş bir konseptimiz var. 1 Hafta bu konsept üzerinde hayal gücümüzü zorlayarak uğraştık.

Gelelim Başvurulara
Adı:
Soyadı:
Minecraft Bilgi % Cinsinden:
Ne Olmak İstiyorsunuz:
Projeye ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz:

JerryxBen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adı:Eren
Soyadı:Tas
Minecraft Bilgi % Cinsinden:%90
Ne Olmak İstiyorsunuz:Builder
Projeye ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz:Warp konusunda , Wg,We konusunda yardımcı olabilirim.

DeadAwarist

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
♛Reklamcı Başvuru♛
Adın:Muhammed Faruk(Oyun adım:Nebula_Source)
Soyadın: Doldur
Yaşım 14

Skyp: Yok mlsf :(
Çalıştığım sunucu AngelCraftı İpsini unuttum Server çöktü mlsf :(
Açık olduğum zamanlar :Hafta içi 3,1 Hafta sonu 7,8saat açığım
Nerede Yaşıyorsun?:İstanbul : Gülsuyu
İşinden Memnunmusun?:Evet Tabikide :)
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun?: 2 3

Reklamcı Tecrüben?:%90

Beni Reklamcı olarak Seçersen çok mennum Kalarım :)

kaptanpizzaeren

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adı:eren
Soyadı:erbaşı
Minecraft Bilgi % Cinsinden:%89
Ne Olmak İstiyorsunuz:pluginer
Projeye ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz:plugin editleme,türkçeleştirme heleki mimarimde çok iyidir ama bende öncelik plugin

Asterion

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adı: Yusuf
Soyadı: *******
Minecraft Bilgi % Cinsinden: %100 !
Ne Olmak İstiyorsunuz: Ne istersen krdşm...
Projeye ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz: Her Türlü Ve her Yönden Fikirlerimle Ve İcraatımla Katkı Sağlarım

TheKordon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam alternatif bir evren RPG'simi yapacaksınız ? Hangi tür yapacağınıza göre alım yapar, adminler. ( RPG hakkında bilgisi olanlar için tabii )

OnurCanYanık

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adı: Onur Can Oyuncu Nick : Slamacow
Soyadı: Yanık
Minecraft Bilgi % Cinsinden:%96
Ne Olmak İstiyorsunuz: Builder , ama serverlerde oynadığım için bir yapıtım yok.Yine de yardım edebilirim.
Projeye ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz: Harika bir hayalgücüm var.RPG olduğu için hikayenize isterseniz birşeyler katabilirim.Wg atabilirim.Warp ta yardım edebilirim.Çok iyi World Edit bilirim.

Boobit58

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adı:Emirhan
Soyadı:YILDIRIM
Minecraft Bilgi % Cinsinden: We&Wg: 10/10
Ne Olmak İstiyorsunuz: Builder

Projeye ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz: öneclikle farklı şeyler ile katkıda bulunmak isterim sonuçta öz olması o şeyin daha çok tutulmasını sağlar yani insanların hoşuna gidecek builder ile farklı bi server yaratmayı düşünüyorum ama yeterli bütçem olmadığımdan başkalarına ücretsiz yardım etmek isterim

TheKordon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adı: Ali
Soyadı: Ipek
Minecraft Bilgi % Cinsinden: 4 Yıllık bir oyun tecrübem ve 3 yıllık bir forum tecrübem var. Bunları hesap makinesinden 365'e bölüyorum ona göre ; %91,25 civarı bir bilgim var. ( Yanlış anlamayın. Amacım dalga geçmek değil. Siz sordunuz ben cevap verdim. )
Ne Olmak İstiyorsunuz: Rol ortamını sağlayabilecek, rolde ve insanların sorunlarını yanıtlayabilecek bir rehber veyahut modaretör. (konuda skripter vs yazmışınız...)
Projeye ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz: Oyunda, oyunculara sorunlarını yanıtlayabilme ve oyunu geliştirme. Kötü niyetli oyuncuları farkedebilme. Ayrıca öğrendiğim Osmanlıca ve Türkçe (üst seviye) kurslarına gittiğim için yazım kurallarına ve ses tonuma dikkat ederim. Ayrıca temel ve orta seviye kod bilgisine sahibimdir.
Misal /jail /setjail /mute /unmute gibi.
Daha önce üç veyahut dört serverde görev yaptım. Lakin bu görevler az olsa da özdür. Yani uzun süreceli görevlerdir.
Günlük aktiflik saatim ortalama 7 saattir. Hafta sonları bu rakam artabilir. ( Nadiren sabahladığım olabiliyor. )
Umarım başvurumu beğenmişsinizdir. Bu başvuruyu RPG olarak değerlendirirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Yion90

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Adı:
Mert
Soyadı:Kayakıran
Minecraft Bilgi % Cinsinden:%98
Ne Olmak İstiyorsunuz:Builder Ve Builder Takımında
Projeye ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz:Ortak Ariyorsanız Ortak Her Türlü

HüseyinÇağrıD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adı: Hüseyin Çağrı
Soyadı: Durak
Minecraft Bilgi % Cinsinden: %99 :D
Ne Olmak İstiyorsunuz:pluginer & Admin
Projeye ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz: Plugin paketi yapabilirim veya başka bir şey