[PROJE]1.9.4 Survival Sunucu (Acil)

Tutarmı?

• Emek Verirse Tutulur.

Kullanılan: 3 60.0%
  • Emek Verirmesse Tutulmaz.

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleykum
Bu zamana kadar Belki YÜZLERCE! Belki BİNLERCE! Sunucu Kurmus Birisiyim.
Bu Seferde Yepyeni Bir projeyle karsınızdayım.
Proje Soyle:1.9.4 Surumunde Survival Ve Fikirlerim Sunlar:
Her Kullanıcıya Ayrı Bir Survival Dunyası Olsun (Claim vb derdi yok oluyor :))
Kullanıcı Arkadasının Dunyasına Gidince Envanteri Degisicek.
Bu Survivalerde Timber Mod gibi Modlar Olucak.
1.9.4 PVP siyle Arkadasıyla Survival oynamak istiyenler gelicek bence guzel olur.
Ve Sunucuyu Whitelist Mi Yapsam Yoksa Herkese Açıkmı olsa diye dusunuyorum ama whitelistsiz yaparsam Sunucuya 12 Kisi girse ve herkese ayrı dunya yapmak uzun surebilir.
Pekiya En Çok Merak Edilen Soru:Viplerin ozellikleri ne ve market vb olmuycakmı? Sadece Spawn , Arena ve Oyunculara Ait Dunyalar Olucak. Sade Survival Tarzı gibi. Viplerin Ozellikleri:Kitler Ve Belirli Bir Surede Ucabilmek :)

@Archii Yi Konuya Davet Ediyorum :D

Lqiste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tutulur *-*
Skype : Alaattin_Minecraft İstek Yollarmısnz *-* Sorum varda size :))

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrı ayrı dünya yapmaya gerek yok diye biliyorum ._. Sanki bir oyuncunun yaptıklarını diğer oyuncu göremiyordu. Öyle bişi vardı sanki

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrı ayrı dünya yapmaya gerek yok diye biliyorum ._. Sanki bir oyuncunun yaptıklarını diğer oyuncu göremiyordu. Öyle bişi vardı sanki
Amacım bu degilki Maden vb kırmalar filan olucak adamlr karsılasınca pvp atıcak o yuzden ayrı duyalar iyi

DareDevil1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oylama sanki biraz gereksiz olmuş ama tutar gibime geliyor ne zaman açmayı düşünüyorsun

ElmasKatili

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aşırı lag yapar yapmamasını istitoyrsan öyle 64 gb lık değilde daha fazla kendine özel server alman gerek vds daha iyi olur çünkü herkeze ayrı dünya serverin çökmesine sağlar ooo herkeze ayrı dünya :)

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oylama sanki biraz gereksiz olmuş ama tutar gibime geliyor ne zaman açmayı düşünüyorsun
Gerekli Eklentileri Toplayınca Yardım Etmek için veya Alım a gelmek için skypemi ekleyin arif.arslan81

Aşırı lag yapar yapmamasını istitoyrsan öyle 64 gb lık değilde daha fazla kendine özel server alman gerek vds daha iyi olur çünkü herkeze ayrı dünya serverin çökmesine sağlar ooo herkeze ayrı dünya :)
whitelist yapmayı dusunuyorum ve laga karsı onlemler alacagım.

Tutulur *-*
Skype : Alaattin_Minecraft İstek Yollarmısnz *-* Sorum varda size :))
skypenize iste attım ama kabul etmiyonuz arif.arslan81