Premium olmayan MC Launcher nasıl korsan sayılabilir?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Babamın McJuggerNuggetstaki şu Jesse yerine koy beni öyle düşün... Babam macar çeyrek ne beklersin

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır bu anlattıklarım hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Örneğin babamın bu huyunun normal olup olmadığı örneği gibi.

Bazen babamın eski nesil olduğunu düşünmeye başlıyorum. Çünkü parasal sıkıntımız yok 250 bin TL ye ev satıyor düşün. Doğru mu eski nesil?
Bu devirde paran olmadan yaşanmıyor parayı çart çurt harcamak istiyor.
Kesin baban böyle düşünüyordur.

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende de var o macar şeysi MELEZLİK.
Bu devirde paran olmadan yaşanmıyor parayı çart çurt harcamak istiyor.
Kesin baban böyle düşünüyordur.
*Mr. crabsin paralarını alırken adamı kıyafetsiz bıraktı müşteriler* (Spongebob...) XD

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır bu anlattıklarım hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Örneğin babamın bu huyunun normal olup olmadığı örneği gibi.

Bazen babamın eski nesil olduğunu düşünmeye başlıyorum. Çünkü parasal sıkıntımız yok 250 bin TL ye ev satıyor düşün. Doğru mu eski nesil?
Belki bu oyunlara başlamanı istemiyor

SincapBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir oyun veya program yasal olarak ücreti ödenmediği halde kullanılıyor ise bu korsan (illegal) kullanıma girer. Notch isimli şahıs oyunculara korsan kullanabilirsiniz demiştir çünkü bu bir pazarlama stratejisi insanlar "Ya çok sempatik helal be aslanım" gibisinden konuşup "Dur ulan bu adamın oyunu alınır helal olsun" a kadar uzanabiliyor iş bu taktiksel bir hamledir. Ancak şu an Notch istediği korsan Minecraft versiyonlarına dava açabilir ve bu programları kapattırarak tazminat alabilir ancak yapmıyor çünkü oyuncular bunları indirdiği zaman bu da bir nevi reklam gibi oluyor bir kişi indiriyor arkadaşı görüyor seviyor multiplayer giriyor sonra daha sağlam oyunları olan Premium sunuculara girmek istiyor ve oyunu alıyor. Gayet açık ve başarılı bir hamle, paylaştığın şey yasal olmayan yollardan oyunu elde edebileceğin bir yoldu konuya da mesaj atmıştım o sitenin verdiği programın içerisinde bilgisayarına zarar verecek ve casusluk yapacak virüsler var diye. Virüslü ve illegal dosya paylaşımı yapmış oldun bu yüzden yediğin uyarı ve konunun kapatılması gayet doğal. Mümkünse bu konuda kapatılsın bu kadar basit bir olaylar bu kadar sayfa tartışılmasın.

Babanı mı dövelim ?
Ulan altıma işiyodum zor kaçtım tuvalete.

SincapBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunun övünülecek bir tarafı yok kendi suçunu insanların da yapmasını sağlıyorsun.

Edit: Moderatör emmi neyi düzeltti acaba.

Son düzenleme:

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yakında microsoft denuvoyu çakarsa o zaman gör korsanı. :) Denuvo korsan engelleyen bir yazılım ve şuana kadar sadece bir firma fifa 15 de aşmıştı. Ama ondada sürekli sorunlar çıkıyordu. Onlarda korsanı bıraktılar. Skidrow gibi firmalarda delemiyor. Minecrafta gelirsek 73 ₺ pahalı ne yazık ki microsoft bu pazarlama işine biraz daha vakit ayırmalı mesela oyunu steama koysa minecraftı baya iyi fiyatlara alabilirdiniz. Ama yapmıyor. 73 ₺ veremiyorsan çocuksunda bende çocukken korsan oyun yonadım hiç yalan atmıyacam. Ama eve hırsızlıkla birebir aynı şey korsan oynayanlar istediği kadar savunsun. Bir insanın sonuçta hakkına girmiş oluyorsun. Büyüdüğünde para kazanmaya başlayınca kendine bir tane alırsın. Dert değil.

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yakında microsoft denuvoyu çakarsa o zaman gör korsanı. :) Denuvo korsan engelleyen bir yazılım ve şuana kadar sadece bir firma fifa 15 de aşmıştı. Ama ondada sürekli sorunlar çıkıyordu. Onlarda korsanı bıraktılar. Skidrow gibi firmalarda delemiyor. Minecrafta gelirsek 73 ₺ pahalı ne yazık ki microsoft bu pazarlama işine biraz daha vakit ayırmalı mesela oyunu steama koysa minecraftı baya iyi fiyatlara alabilirdiniz. Ama yapmıyor. 73 ₺ veremiyorsan çocuksunda bende çocukken korsan oyun yonadım hiç yalan atmıyacam. Ama eve hırsızlıkla birebir aynı şey korsan oynayanlar istediği kadar savunsun. Bir insanın sonuçta hakkına girmiş oluyorsun. Büyüdüğünde para kazanmaya başlayınca kendine bir tane alırsın. Dert değil.
Fiyatlar kazık bunu kabul et. Özellikle GTA V 200 TL gördüm bi ara...

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Aral gamedenmi baktın naptın. Kazık onlar ayriyeten Türkiye'de oyunlar pahalı normal dünyada en fazla vergi veren ülke bizizdir. Zaten doğru düzgün parada kazanamıyoruz. Devletin başına her geçen kendi cebini düşünüyor. Ne yazık ki bu ülkenin başına o mecliste 50 60 yaşı geçmiş moruklardan bir hayır gelmez. g2a kinguin yada humble bundle gibi sitelerdeki indirimleri takip ederek ucuza alabilirsin. Minecrafta evet indirim gelmiyor. Ama diğer oyunlara sürekli indirimler geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...