Premium Almak

TezinotE

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben bi bi hafta yada 2 hafta önce başladım oyunun videolarini izledim satin aldim.Ben doğru düzgün bir şey mi yaptim yoksa yanlış birseymi parami bosunami verdim yardim edermisiniz

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok iyi yapmışsın.Premium candır.Para vermedende oynayabilirdin ama şimdi senin kendine ait skinin oldu ve özel severlarada girebiliceksin :D Bende Premium için para biriktiriyorum zaten.

Anilcan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Özel Serverlar Candır'ya Bence hiç Crack'e Yönlenmeyin Okula Gidiyorsanız Harçlıklarınızı Biriktirin Aile Büyüklerinizden KrediKartını Vermesini İsteyin Oyunun Tadına Varın :D şu an 4 Hesabım Var Oda 1 ay Önce Aldım :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Diğer oyunlarda crack ile ücretli oyun arasında fark yokken minecraft da premium olursan kendine ait bir skin yükleyebilir, ve crack kullanan kişilerin giremeyeceği serverlere girebilirsin.

Ha ben premium değilim almam da o ayrı :D

Garner16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence iyi yapmışsın ben almam oda ayrı [hayatımda 10 ₺'nin üstünde oyun almadım almamda]

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence iyi yapmışsın insanlar bu oyuna emek vermiş sen beleşe oynamak yerine hakkınla oynuyorsun bende premiumum ve yani san ki kendini suçlu hissetmiyom :) ne de olsa emeğe değecek bir para bence minecrafta sonuna kadar değer !!

Garner16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence iyi yapmışsın insanlar bu oyuna emek vermiş sen beleşe oynamak yerine hakkınla oynuyorsun bende premiumum ve yani san ki kendini suçlu hissetmiyom :) ne de olsa emeğe değecek bir para bence minecrafta sonuna kadar değer !!
ama notch'un kendisi korsan oynayabilirsiniz demiş paranız olursa alırsınız demiş

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam premium almakla iyi yapmış mıyım demiş, siz neyin kavgasını yapıyorsunuz?

Anilcan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
emek konusundan bahsediyodun ! minecraft a verilen emek cok fazla gelmiyor bana çünkü 100 200 tane mod var ve demek oluyorki her güncellemerde gelen item mob v.s seyleri yapa bilcek cok kisi var !
Ama O pluginleri kullanılabilir hale getiren oyunun kendisi hatırlatmak isterim