Poteyto V2 |

Sizin için bir sunucudaki en önemli 3 unsur nedir?

• Kullanılan toplam oy
    221
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Akad naber ben ali de onu bunu bırak 6 puan nedir ? kafanmı güzel.

kunduzistila

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zümrüt seçilen sunucuda 2 kişinin olması da bir ayrı garip...

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Mis gibi kalite kokuyor. Canavar gibi sunucu olmuş ellerinize, emeğinize sağlık. Günümüzde "en iyi hub" sunucularına bile taş çıkartan benzersiz özellikler fikirler ve tasarımlar. Muazzam olmuş 10/10

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mis gibi kalite kokuyor. Canavar gibi sunucu olmuş ellerinize, emeğinize sağlık. Günümüzde "en iyi hub" sunucularına bile taş çıkartan benzersiz özellikler fikirler ve tasarımlar. Muazzam olmuş 10/10
Teşekkürler, keşke oyuncularımız da tadını çıkarabilse fakat piyasa belli, içler acısı.

kunduzistila

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu ödülleri oyuncu sayısına göre değil, kalite ve verilen emeğe göre veriliyor bilgine :)
Sunucunuzdaki kaliteyi sorguladığımı hatırlamıyorum... Sadece Zümrüt tagını almış bir sunucuda neden oynanmadığını ilginç buldum. Ayrıca sunucunuz bana kalırsa oldukça başarılı. Birisi bana Minecraft' ta faction sunucu nedir diye sorarsa. O sunucuda oynadığın onca zamanın yarısından fazlasını mavi madenler kazarak geçirdiğin, zaman kaybından ibaret bir sunucu tarzı olduğunu söylerdim ama sizin tamamen ayrı. Mesajımda daha çok oyuncu kitlesine olan şaşkınlığımı dile getirdim...

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
mapda dolaşırken indirim kuponu buldum ya la Aqkw:ads bu indirim kuponunu yazarken N4H S4N4 K3Y yazdığını öğrendim. yani poh çıktı :(

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
değeri bilinmiyor bertan bunu kaç kere sölyedi artık :( emin ol bu sunucu yurt dışında olsaydı +40 altına düşmezdi..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...