Poteyto V2 | Sponsorluklar ve Kadro Alımları

Sizin için bir sunucudaki en önemli 3 unsur nedir?

• Süreklilik

• Eklentiler

• Haritalar

• Yönetim

• Yenilikler

• Kalite

• Ortam

• Ayrıntı

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

onlinegenc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba;
Skype üzerinden ekledim. Zaten ordan soracağım birçok soru mevcut. Ancak burdan bir kaç konuyu sormamın diğer bazı arkadaşlar için de faydalı olacağını düşünüyorum.
Öncelikle; Sunucunuzun önceki versiyonunu bilmeyen ve play.poteyto.com üzerinden erişemeyen biri olarak(sanırım v1 açık değil) sunucunuzun tarzını ve hayal ettiğiniz minecraft deneyimini merak ediyorum. (Her ne kadar Poteyto, 2015 Temmuzda kurulan oyuncularına zor bir hayatta kalma deneyimi sunmak isteyen bir sunucudur. şeklinde bir ibare sitenizde yer alsa da biraz daha açıklamanızı rica ediyorum :) )
Ayrıca hali hazırda freelance olarak birçok firmayla çalıştığım için işlerimin yoğun olması sebebiyle kendi sunucumu açmaktan uzak kalsam da hakkeden bir ekibe destek vermek bana mutluluk verecektir.
Ben minecraftın online versiyonuna bundan yaklaşık 3-4 sene önce Towny bir sunucu ile başlamıştım. Ne yazık ki o sunucu kapatıldıktan sonra adam akıllı bir towny sunucu göremiyorum. Bilmiyorum çalışmalarınız arasında var mı ancak ben bir towny sunucu açmayı(ki hazırlıklarıma başlamıştım.) önümüzdeki 2-3 ay içinde düşünüyorum. Sadece Towny sunucularda biraz daha takılmam gerekiyor ki hatırlayabileyim. :)

Her neyse Sunucunuzun tarzını ve hikayesini paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.

İyi forumlar

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Grafiker olabilirim ama video editlemede,banner yapmakta usta değilim.
Olmazsa reklamator olurum.Her türlü reklam yerlerini araştırırım ama para veremem..

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba;
Skype üzerinden ekledim. Zaten ordan soracağım birçok soru mevcut. Ancak burdan bir kaç konuyu sormamın diğer bazı arkadaşlar için de faydalı olacağını düşünüyorum.
Öncelikle; Sunucunuzun önceki versiyonunu bilmeyen ve play.poteyto.com üzerinden erişemeyen biri olarak(sanırım v1 açık değil) sunucunuzun tarzını ve hayal ettiğiniz minecraft deneyimini merak ediyorum. (Her ne kadar Poteyto, 2015 Temmuzda kurulan oyuncularına zor bir hayatta kalma deneyimi sunmak isteyen bir sunucudur. şeklinde bir ibare sitenizde yer alsa da biraz daha açıklamanızı rica ediyorum :) )
Ayrıca hali hazırda freelance olarak birçok firmayla çalıştığım için işlerimin yoğun olması sebebiyle kendi sunucumu açmaktan uzak kalsam da hakkeden bir ekibe destek vermek bana mutluluk verecektir.
Ben minecraftın online versiyonuna bundan yaklaşık 3-4 sene önce Towny bir sunucu ile başlamıştım. Ne yazık ki o sunucu kapatıldıktan sonra adam akıllı bir towny sunucu göremiyorum. Bilmiyorum çalışmalarınız arasında var mı ancak ben bir towny sunucu açmayı(ki hazırlıklarıma başlamıştım.) önümüzdeki 2-3 ay içinde düşünüyorum. Sadece Towny sunucularda biraz daha takılmam gerekiyor ki hatırlayabileyim. :)

Her neyse Sunucunuzun tarzını ve hikayesini paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.

İyi forumlar
Herşeyden önce Bangkoktayım. Internete erişimim sınırlı ve zaman farklarından dolayı gecikmeler yaşanabilir. Öncelikle konu ve websitemizi ayrıntılı inceleyip ince ince eleyip bu yorumu yazdığınız için teşekkür ederim. Normalde ne resmiyeti ne de loobaliyeti seven biri değilim ancak yaşınızı bilmediğim için böyle yazıyorum.

Geçen hafta poteyto v2 sunucumuzun kapalı betasını yayına sunduk. Bu mesajı 2 hafta önce yazsaydınız en azından sunucuyu ziyaret eder, zor ekonomik şartları kendiniz deneyebilirdiniz. Hatalarımız elbet çıktı, fakat hiçbiri çıkış tarihini erteleyecek şeyler değiller. Tatilde olsam bile çalışmaları düzenli kontrol edebiliyorum. Gelelim konuya;

Sunucumuzdaki bu zor sistemin asıl nedeni oyuncuların kısa sürede gelişmesi ve oyundan sıkılmasıdır. Oyuncular madenleri belirli oranlarla alıyor. Popüler bir sözümüz de vardır bu konuda, "Poteytoda elması buldum diye değil, kırdım diye sevineceksin". Oyuncular, belirli oranlarla bu madenleri alabiliyorlar yani. Ayrıca madenler dünyada gitgide tükeniyor ve değerleri sürekli artıyor. Mesela eşyalar marketten çok pahalıya alınıyor, ucuza satılıyor. Bunun gibi 30a yakın özellikle eşsiz ve zorlu bir oyunu oyuncularımıza sunabiliyoruz.

Başka sorularınızı skype üzerinden alabilirim, ilginize teşekkür eder, (saatime göre) iyi akşamlar dilerim.

Grafiker olabilirim ama video editlemede,banner yapmakta usta değilim.
Olmazsa reklamator olurum.Her türlü reklam yerlerini araştırırım ama para veremem..
Ilgin için teşekkürler, bu tarz birini şuanlık böyle bir pozisyon aramıyoruz.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günceldir arkadaşlar, çıkış yaklaşıyor artık son günler bu tarz alımlar için.

Günceldir, 200 coins için son 1 hafta!

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günceldir arkadaşlar, çıkış yaklaşıyor artık son günler bu tarz alımlar için.

Günceldir, 200 coins için son 1 hafta!
Sunucunuzu çok seviyorum. Açıldığından beri takip ettiğim bir sunucu. Rehber kadrosunda boş yer var ise olabilirim ^^. Moderatör bölümünde yer varsa onu da olmayı çok istiyorum.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok kaliteli bir sunucu olucak...
Tatilden döneyim bağış yapmayı düşünüyorum inşallah.

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arz ederseniz rehber olabilirim tabii ki bu size ait, size ait skypenizi bulamadım ben kendim vereyim. can_7181.
+Özür dilerim şimdi gördüm iyi forumlar.