TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acaba bu SKYDAZ dan indirdiğim pixel modla çalışırmı (modun versiyon farkı bir şey değiştirirmi )

CrazyKinqS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Warp Arsada Yapılanlar Paralar envanter duruyo Ve Pokemonlar Ama Warp Orman değişti haritadada büyük değişiklikler oldu ilk açıldığından çok farklı

CrazyKinqS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Online[DOUBLEPOST=1386712192,1386706554][/DOUBLEPOST]Güncellemede Pokemonların Sesleri Pixelmon Müikleri Eklendi Çoğu Bug giderildi

ScReamST

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam senin verdiğin .minecraft dosyasındaki launcer'la giriyorum 1.6.4 Forgeden Majong reklamı ile oyun açılıyor ardından direk kapanıyor? Premium üyeliğim var o yüzden mi ? Skypiden ekledim kabul edermisin yardım?

• Beğen
Reactions: DIO

CrazyKinqS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam senin verdiğin .minecraft dosyasındaki launcer'la giriyorum 1.6.4 Forgeden Majong reklamı ile oyun açılıyor ardından direk kapanıyor? Premium üyeliğim var o yüzden mi ? Skypiden ekledim kabul edermisin yardım?
Appdata da ki .Minecraftı Sil benim verdiğimi at içine Büyük ihtimal Mods Klasöründe Eski mod veya Optifine falan vardır benim verdiğim .minecraft ın içindeki modları kullanırsan sorun çıkmaması gerekir Sorun devam ederse Skype: Sedat.kcl

• Beğen

ScReamST

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Appdata da ki .Minecraftı Sil benim verdiğimi at içine Büyük ihtimal Mods Klasöründe Eski mod veya Optifine falan vardır benim verdiğim .minecraft ın içindeki modları kullanırsan sorun çıkmaması gerekir Sorun devam ederse Skype: Sedat.kcl

Ekledim kabul et

• Beğen

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
çok çok beğendim serveri

• Beğen

ScReamST

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

ekledim hadi kabul et..

• Beğen

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
şu allahın cezası şey bi yüklenmedi sanırım launcherimle alakalı , skypeni verirmisin kendi launcherini atabilirmisin ?

• Beğen