Pluginer Ve Builder Aranıyor... [Pro olacak][Para Vericem] İçeri Gir

Kittoman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar serverime Pluginer ve Builder Araıyorum 250 Tl Para vericegim Ve adminlik verecegim.
1400 Tl bütçem var.Bir youtuber ile anlaştım adı Ahmetaga inanmayanlara ss atarım.
Amacım: sw yi 3 ayda bitirip türkiyenin en iyi sunucusu yapmak.
şu an Bir Hostumuz yok 1400 tl bütcenin 400 tl si ile youtuber 250 tl si ile pluginci ve builder kalan 700 800 tl ilede 256 gb ddr4 ramli bi sunucu almak amacım
Ztn youtuber geldiginde 1000 oyuncu gelir garanti serveri begenirler.Ve kısa zamanda kar ederiz.
Neden Biz: Ben cok zengin biriyim para sıkıntı olmuyor server hep acık kalır yani.
Okudugunuz icin teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum.
Not:Builder ve Pluginciye 3 aylık 250 tl verilecek ve youtuber geldiginde vip satıslarından komisyon alacaklardır.
Ve hepsi kalıcı admin olacaktır.
ayriyeten rehber alımı olacaktır. youtuber geldikten sonra 12 rehber 3 mod alıncaktır.Ve youtuber her 3 ayda bir kiralanacaktır.
Serverin Gelecegi Var Sizde Bu yükselişte bizimle olmak isityorsanız mesaj atın....

Son düzenleme:

Kittoman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
zaferci kardeş skype ekler misin pl ci misin builder misin[DOUBLEPOST=1438767907,1438767073][/DOUBLEPOST]güncel

iikingxxzz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yazıma Selamun Aleyküm diyerek başlamak istiyorum.Kardeşim, daha önce birçok serverde (oyun sunucusu) görev yapmışımdır.Şayet (öncelikli builder ) pluginer,reklamcı,rehber hala arıyor isen,kendimi bu işe adamak istiyorum izninle.Minecraft çok oyunculuyu yaklaşık 3 yıldır oynuyorum yani buildim iyidir bana güvenebilirsin.Ayrıca başka benim gibi bir sürü arkadaşım var.Amacın ne niye buraya geldin dersende;

Amacım hem oyunculara yardım etmek, hemde genel olarak Türkiye'nin bütün oyun sunucularının(server)gelişmesini sağlamaktır.

Peki sana ne ile ulaşabiliriz diyorsan;
Skype adresim:iikingxxzz

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size bir kaç öneri vereyim;
Bütçen iyiyse bir hub sunucusu açmalısın.
Sunucunda Türkiyede pek fazla bulunmayan Sunucular kurmalısın.(Örneğin fantezi türü sunucular.)
Kesinlikle alıntı bir map kullanma.
Kendi pluginlerini kodla.
Yani diyeceğim bu kadar yüksek miktar para verecek isen bu işlerde profesyonelmiş kişileri seçmelisin.
Factions önce hiç kurma oyuncular ısrar ederlerse kur fakat lapisli bir şeyler yapma.Fikir üret kendi skriptlerini yaz.
Mesela söyle bir şey yapabilirsin;
Oyuncular başka bir oyuncuyu keserse bir puan kazansın bu puanlama sisteminde 10 puana 5 k 30 puana 15 k olsun kesilen oyuncunun eğer varsa puan kaybetsin.

Kittoman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Size bir kaç öneri vereyim;
Bütçen iyiyse bir hub sunucusu açmalısın.
Sunucunda Türkiyede pek fazla bulunmayan Sunucular kurmalısın.(Örneğin fantezi türü sunucular.)
Kesinlikle alıntı bir map kullanma.
Kendi pluginlerini kodla.
Yani diyeceğim bu kadar yüksek miktar para verecek isen bu işlerde profesyonelmiş kişileri seçmelisin.
Factions önce hiç kurma oyuncular ısrar ederlerse kur fakat lapisli bir şeyler yapma.Fikir üret kendi skriptlerini yaz.
Mesela söyle bir şey yapabilirsin;
Oyuncular başka bir oyuncuyu keserse bir puan kazansın bu puanlama sisteminde 10 puana 5 k 30 puana 15 k olsun kesilen oyuncunun eğer varsa puan kaybetsin.
proları nerden bulacam

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
proları nerden bulacam
Forumdan bulabilirsin.Eğer bulamazsan özel mesaj yoluyla ulaş tanıdığım bir kaç kişi var.Ancak serverinde kalıcı olmazlar ücretini verirsin onlar skript build vb işlerle uğraşır sonra giderler.Tabi bu dediklerim forumdaki yakın arkadaslarım.

Kittoman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Forumdan bulabilirsin.Eğer bulamazsan özel mesaj yoluyla ulaş tanıdığım bir kaç kişi var.Ancak serverinde kalıcı olmazlar ücretini verirsin onlar skript build vb işlerle uğraşır sonra giderler.Tabi bu dediklerim forumdaki yakın arkadaslarım.
ztn sw de kalmaları işime gelmez

Kittoman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sagolun çok büyük bir istek vardı ama ben inanılmazın ekibi ile 1000 tl ye anlaştım bir sorun çıkmazsa 3 ay içinde sw açılacak[DOUBLEPOST=1438864109,1438864069][/DOUBLEPOST]ozaman inanmıyorum diyenler ve küfür edenler utanacaklar[DOUBLEPOST=1438864392][/DOUBLEPOST]
ayem pıro mesela
evet ben şimdi bu ekipten sonra sw ye kalıcı pl ci alacam ozm konusuruz

iikingxxzz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yazıma Selamun Aleyküm diyerek başlamak istiyorum.Kardeşim, daha önce birçok serverde (oyun sunucusu) görev yapmışımdır.Şayet (öncelikli builder ) pluginer,reklamcı,rehber hala arıyor isen,kendimi bu işe adamak istiyorum izninle.Minecraft çok oyunculuyu yaklaşık 3 yıldır oynuyorum yani buildim iyidir bana güvenebilirsin.Ayrıca başka benim gibi bir sürü arkadaşım var.Amacın ne niye buraya geldin dersende;

Amacım hem oyunculara yardım etmek, hemde genel olarak Türkiye'nin bütün oyun sunucularının(server)gelişmesini sağlamaktır.

Peki sana ne ile ulaşabiliriz diyorsan;
Skype adresim:iikingxxzz