Plugin Paketi %100 Hazır /1.5.2/ Reloven

• Konuyu başlatan Reloven
  • Başlangıç tarihi
R

Reloven

Ziyaretçi
__________________________________________________________Tüm Hakları Saklıdır Reloven 2013__________________________________________________________

Kendim Hazırlamış Oldugum %100 Ayarlı Plugin Paketini Sizlere Sunmak İstiyorum Sizin Yapacağınız Sadece 3 5 Değişiklik Örnegin Serverin İsmini Değiştirmek : ) Bukadar Basit. İster Pluginleri Kullanın İster Pluginlere Uygun Mapıda İndirin Ve 10 Dakikada Server Hazır ! Kurulum Aşşağıdadır.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Reloven 2013 1.5.1 Plugin Paketi : İndirmek İçin Tıklayınız. >>>>> Rar Şifresi : RelovenPluginPaketi2013
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Lütfen + 1 Butonuna Basınız...
Pluginlere %100 Uygun Hazır Map : İndirmek İçin Tıklayınız. >>>>> Rar Şifresi : RelovenHazırMap2013
________________________________________________________________________KURULUM____________________________________________________________________
Plugin Paketi Kurulumu >> İlk Önce Plugins Klasörünü Rar'dan Çıkarıyoruz Daha Sonra Serverimizin Kurulu Oldugu Klasöre Girerek Masaüstümüzüdeki Plugins Klasörünü Serverin Kurulu Oldugu Dizindekiyle Değiştiriyoruz. Uyarı : Bunu Yapmadan Önce Plugins Klasörünün Boş Oldugundan Emin Olun.

Hazır Map Kurulumu >> Öncelikle Serverimizin Kurulu Oldugu Dizini Açıyoruz Oradaki Tüm World Dosyalarını Siliyoruzki Birbirleriyle Çakışma Yaşanmasın. Daha Sonra Tüm Maplarımızı Masaüstüne Çıkarıyoruz Ve Serverin Kurulu Oldugu Dizine Atıyoruz.

Uyarı : Server.properties Dosyasından LevelName'yi CityHall Yapmayı Unutmayın.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
İsteğe Göre %100 Kusursuz Kurulum : Skype - Omer0000123 / Sadece TeamViewer Aracılığıyla
%70 Türkçe İçeriğe Sahip Muhteşem Pluginler ! Hepsi Sadece Reloven Plugin Paketinde : )

|''Dorkrees''|

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
DaHa İndirmedim Ama Güzele Benziyor. :) 1.5.2 De Yaparsın Heralde Kardeşim :)[DOUBLEPOST=1371798766,1371795501][/DOUBLEPOST]Rar Şifresi Yapman Gereksiz!

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Güzel Bir Plugin Paketi Düşük Ramli Serverler İçin Uygun
Fakat Çoğu Plugin Türkçe Degil.
Ve Senden/Serverinden Kalma Artiklari Kaldirmaliydin.
Ayrica
"AntiCuss" Yerine "AntiSpam" Kullanmani Öneririm.
Hem Küfür Edemezler Hemde Flood :)

R

Reloven

Ziyaretçi
Kardeşim Asıl Plugin Paketim Bu Degil Elimde Duruyordu Arkadaşlarımıza Vereyim Kullansınlar Dedim İyilik Olsun Diye Gerçek Plugin Paketim Bundan 50 Kat Daha İyi :)

[PG]´Fortress

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Denedim ve hatalar olduğunu fark ettim.
Gerekli ve Gereksizler:

SimpleRegionMarketi tekrardan ayarlaman gerekiyor senin verdiğin haritayı kullanmazlarsahata çıkıyor [Gerekli]
MobDisguise silinmeli [Gerekli]
iDisguise silinmeli [Gerekli]
AutoAnnouncer silinmeli [Gerekli]
Vault da hata var küçücük vault'u yenilemen gerek [Gerekli]
Broadcaster silinmeli [Gerekli]
HealthBar güncellenmeli [Gerekli]
PermissionsEx silinip GroupManager yüklenmeli [Gereksiz]
NoCheatPlus yerine NanoAntiCheat plugini yüklenmeli [Gereksiz]
TempleRun plugini silinmeli [Gereksiz]
WirelessRedstone silinmeli [Gereksiz]
LinkSign silinmeli [Gereksiz]
ChatManager silinmeli [Gereksiz]
Coins silinmeli [Gereksiz]
GiftBox silinmeli [Gereksiz]
ColorMe silinmeli [Gereksiz]
Sylvester silinmeli [Gereksiz]
RasBeer silinmeli [Gereksiz]
DakadoHealth silinmeli [Gereksiz]
EnchantSign silinmeli [Gereksiz]
Tüm önerilerimi dikkate alırsan güzel bir paket olabilir ve çok gereksiz pluginler var gereksizleri çıkarttığımızda 24 plugin kalıyor ve eklenecek pluginlerde var açıkcası 24 plugin aslında çok iyi bir rakam ve en fazla 40 olmalı.

R

Reloven

Ziyaretçi
Daha Çok Eğlenceye Önem Verdim Serverde Pvp'den Çok Mapı Ayrıntılı Gezdiyseniz Zaten Fark Etmişsinizdir Parkur Olsun Templerun Olsun. Aslında Doğrusunu Söylemek Gerekirse Arkadasla Oynamak İçin Yaptım Sadece Bu Serveri : )

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Daha Çok Eğlenceye Önem Verdim Serverde Pvp'den Çok Mapı Ayrıntılı Gezdiyseniz Zaten Fark Etmişsinizdir Parkur Olsun Templerun Olsun. Aslında Doğrusunu Söylemek Gerekirse Arkadasla Oynamak İçin Yaptım Sadece Bu Serveri : )
O Zaman Bize Sunmamaliydin.

|''Dorkrees''|

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Denedim ve hatalar olduğunu fark ettim.
Gerekli ve Gereksizler:

SimpleRegionMarketi tekrardan ayarlaman gerekiyor senin verdiğin haritayı kullanmazlarsahata çıkıyor [Gerekli]
MobDisguise silinmeli [Gerekli]
iDisguise silinmeli [Gerekli]
AutoAnnouncer silinmeli [Gerekli]
Vault da hata var küçücük vault'u yenilemen gerek [Gerekli]
Broadcaster silinmeli [Gerekli]
HealthBar güncellenmeli [Gerekli]
PermissionsEx silinip GroupManager yüklenmeli [Gereksiz]
NoCheatPlus yerine NanoAntiCheat plugini yüklenmeli [Gereksiz]
TempleRun plugini silinmeli [Gereksiz]
WirelessRedstone silinmeli [Gereksiz]
LinkSign silinmeli [Gereksiz]
ChatManager silinmeli [Gereksiz]
Coins silinmeli [Gereksiz]
GiftBox silinmeli [Gereksiz]
ColorMe silinmeli [Gereksiz]
Sylvester silinmeli [Gereksiz]
RasBeer silinmeli [Gereksiz]
DakadoHealth silinmeli [Gereksiz]
EnchantSign silinmeli [Gereksiz]
Tüm önerilerimi dikkate alırsan güzel bir paket olabilir ve çok gereksiz pluginler var gereksizleri çıkarttığımızda 24 plugin kalıyor ve eklenecek pluginlerde var açıkcası 24 plugin aslında çok iyi bir rakam ve en fazla 40 olmalı.

fortrees birkerede iyi yorum yapın.

[PG]´Fortress

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fortress Kardeşim Artık İyi Yorumlar Yapmaya Başlayabilirsin :kötüsırıtış:

Bak yine aynı hataya düşüyorsun, ben plugin paketi yapan arkadaşlara bir nevi yardım ediyorum bu hataları düzeltip daha güzel bir paket yapma imkânı sunuyorum ama siz kötü yorum diyorsunuz olmaz, bu iş yürümez arkadaşlar. İllaki plugin paketinizden bir hatada olsa çıkıyor yani bunu söylemek benim görevim gibi geliyor bana sizin daha ilerilere gitmeniz için yoksa paketi kötülemiyorum yanlış anlamayın.

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Ama Bir Bakima Doğru :)
Onun Eleştrileri Olmasa "Extra[v3.0]" Olmazdi :)

|''Dorkrees''|

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aslında [v3.0] zaten sen yapabilirdin. Belki Şimdi [v4.0] ında zamanıdır koçum :)