Plugin fikri

wolfenstrike

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunun yeri burası değil muhtemelen fakat daha uygun bir bölüm bulamadım, plugin yazıcam en azından çalışıcam sizlerden plugin fikirleri istiyorum. Ne kadar fikriniz varsa hepsini yazabilrisiniz. Şimdiden teşekkürler.

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki vardır tam emin değilim. Aynı MMORPG tarzı oyunlarda olduğu gibi NPC lerden alışveriş yapabilme. Mesela Npcye tıkladığımızda bir tablo oaçılacak ve yetkililerin koyduğu itemleri oradan çantamıza çekebileceğiz (ücretli yada ücretsiz.) Örneğin MT2 deki marketçi falan yada IKV deki İsportacı vs. :D

wolfenstrike

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz daha basit şeyler söyleseniz giriş seviyesinde sayılırım.

CelticCoder94

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende pluginlerle uğraşıyorum güzel bir fikri olan varsa yazabilir.Beraber çalışmak isteyen olursa bana özel mesaj gönderebilir.

wolfenstrike

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha önce yazılmamış şeyleri söylerseniz daha iyi olur.

CelticCoder94

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Scare plugin yapabilirsin.Mesela command olarak "/scare Dionaearis" dediğinde dionaearis adlı playerı creeper sesiyle korkutan bir plugin yapabilirsin.Böyle böyle basit şeyler yaparak başladım bende.Gerçi şu an hala basit şeylerle uğraşıyorum.

BayPenguen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki vardır tam emin değilim. Aynı MMORPG tarzı oyunlarda olduğu gibi NPC lerden alışveriş yapabilme. Mesela Npcye tıkladığımızda bir tablo oaçılacak ve yetkililerin koyduğu itemleri oradan çantamıza çekebileceğiz (ücretli yada ücretsiz.) Örneğin MT2 deki marketçi falan yada IKV deki İsportacı vs. :D
Shopkeeper köylüden ticaret fakat senin dediğin tam olarak dtlTrader Plugini Npc İle Alısveris Yapma Aslında Youtube da öğretim videosunu çekmiştim ama youtube kapandı :D