PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0

Yeni sunucu seçim menüsü eklendi! Çevrimiçi sayıları ile beraber! (DonduranAtes'e yardımları için teşekkürler.)

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Bungee Plugin Messaging kullanilarak yapiliyor. Filoghost (chest commands yazari) yakinda ekleyecegim demisti.benim plugini yapmami beklemis :(

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Server emek verilmiş gerçekten harika bir server. (hatta baz serverler tarafından mapları bile çalınmaya başlamış aynı mapı bir kaç farklı serverde daha gördüm) ama bu kadar oyuncusu olan ve iyi bir serverde çok yoğun lag sorunu var, Ram yeterli değil. 50 kişiyi geçince oynanamaz hale geliyor. (50/300 lük bir doluluktan bahsetmiyorum örn: sky kapasiteniz 100 kişi ise 50/100 ü geçince yoğun lag olmaya başlıyor.)

Adminler kesinlikle server Raminı artırlmalıdır, aksi halde oyuncu kaybı başlar bilginiz olsun.
Nerden biliyorsun belki Uniocraft çalmıştır ha?

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Sunucu acilen bakıma girmiştir.. Verdiğimiz sıkıntıdan dolayı özürlerimizi sunarız

- UnioCraft

Play.UnioCraft.Com

Yazmış UnioDex görmedinmi :D

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Online rekoru 280 kişiyle kırıldı!

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Suncusuna Benim Portremi Yapan @MrUnioDex 'e çok teşekkür ederim. :D

[Şimdi ciddiye alan olur sunucuda hiçbirşekilde benim remim yoktur sadece marioda bir parkur oyunu olduğu için orda durmaktadır ve bende mario yu sevdiğim için bu skini kullanmaktayım yanlış anlaşılma olmasın]

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Suncusuna Benim Portremi Yapan @MrUnioDex 'e çok teşekkür ederim. :D

[Şimdi ciddiye alan olur sunucuda hiçbirşekilde benim remim yoktur sadece marioda bir parkur oyunu olduğu için orda durmaktadır ve bende mario yu sevdiğim için bu skini kullanmaktayım yanlış anlaşılma olmasın]

Ne demek önemli değil :p[DOUBLEPOST=1409806321,1409762360][/DOUBLEPOST]Güncel