PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
MineZ acmayi dusunmuyorum onun yerine Mini Oyunlari arttirmaya yonelik calismalarim var

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayır serverin parolasını soruyorum.
Evet anlaşılan minecraftta yenisin ve anladığım kadarı ile bunu hamachi sanmış olabilirsin diye düşünüyorum :)
Bu hamachi değil yani hamachi ile birdeş yapmana gerek yok multiplayer bölümüne giriyorsun ve server ekle butonundan verilen ip yi ekliyorsun ardından sol altta yazışma bölümü var orada sana /login sifren yazıyorsa minecrafttan çık ve farklı bir kullanıcı adı ile gir cunku bundan daha once demekki biri kaydolmus bu sefer girdiğin zaman sana /register sifre sifre yazar. sifre yazan kısma ne istersen yazabilirsin oburunede aynısı yaz ama unutma . Birdaha girdiğin zaman /login sifre der sana ordaki sifre kısmınada daha once registerın yanına ne yazdıysan aynısını yaz ama bu sefer 2 kere değil 1 kere yazıcaksın.

OktayYeni

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende bütün serverlerde parola istiyor

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu eskiden çok seviyordum, fakat daha fazla oyuncu geldikçe yiğit hiçbir şey ile ilgilenmemeye başladı. Kararım artık değişti başarılı ama sıkıntılı bir sunucu. Kolay gelsin ...

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu eskiden çok seviyordum, fakat daha fazla oyuncu geldikçe yiğit hiçbir şey ile ilgilenmemeye başladı. Kararım artık değişti başarılı ama sıkıntılı bir sunucu. Kolay gelsin ...

Çünkü oyuncu geldikçe sorunlar arttı ve hala ekibimiz aynı kişi sayısına sahip. Şu an eskiden olmadığı kadar zaman ayırıyorum sunucuya fakat oyuncuların sunucuyla ilgi anlayışı 7/24 sunucuda bulunmak ve saçma sapan google'a sorsa ilk sırada çıkacak olan soruları cevaplamak. Bu sunucu geri planda çok çok uğraş gerektiriyor.

Ayrıca ilginçtirki çakma mcprohostingden ayrıldıktan sonra bakış açın değişmiş.

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çünkü siz değiştiniz yiğit. İlginiz sıfıra indi herkes eskiden oyundaydı ve ilgileniyodu. Admini göremez olduk.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Çünkü siz değiştiniz yiğit. İlginiz sıfıra indi herkes eskiden oyundaydı ve ilgileniyodu. Admini göremez olduk.

Admini görmen ne değiştiriyorki? Bir sorun varsa iletişim bölümüne yazman yeterli. Oyunda olmamın kimseye bir yararı olmayacak. Ayrıca hedeflediğim 12 sunucu var. Bunları tamamlamamda gerekiyor. Ben TEK KİŞİYİM arkadaşlar ne bekliyorsunuzki daha fazla?

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir şey diyeceğim, ya bu sunucunun nesi bir ilk ? Normal işte yok sağda sunucu özellikleri OITC MOITC... Haa pardon, her VIP seviyesine farklı davranıyorsunuz, özel yerler yapıyorsunuz (!) :p[DOUBLEPOST=1407664785,1407664718][/DOUBLEPOST]
Admini görmen ne değiştiriyorki? Bir sorun varsa iletişim bölümüne yazman yeterli. Oyunda olmamın kimseye bir yararı olmayacak. Ayrıca hedeflediğim 12 sunucu var. Bunları tamamlamamda gerekiyor. Ben TEK KİŞİYİM arkadaşlar ne bekliyorsunuzki daha fazla?
12 Tane sunucu açıp ne yapacaksın ? Hepsi aynı işte hammadde, mini oyunlar falan filan...

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Bir şey diyeceğim, ya bu sunucunun nesi bir ilk ? Normal işte yok sağda sunucu özellikleri OITC MOITC... Haa pardon, her VIP seviyesine farklı davranıyorsunuz, özel yerler yapıyorsunuz (!) :p[DOUBLEPOST=1407664785,1407664718][/DOUBLEPOST]
12 Tane sunucu açıp ne yapacaksın ? Hepsi aynı işte hammadde, mini oyunlar falan filan...

Bizden ozenti acilan sunuculari oynayip sunucumuzu gordun sanirim. 12 sunucu actiktan sonra daha da fazla oyun ekliyoruz