Play.SerinCraft.Com | Bu Kışı Donduracağız!

NCProduction

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

İP : Play.SerinCraft.Com
Sunucu Kapasitesi : 24 Kişilik
Server'in Ramı : 4 GB
Sürüm : 1.7 x 1.8
Sunucu Türü : Survival

Serverimiz 3 Yıldan Fazladır Hizmet Sunuyor Elimizden Faction,Survival,SkyBlock Sunucuları Geçti Bizim Son Kararımız Üyelerimiz İçin Survival Olmuştur Mükemmel Bir İş Yapmasakta Üyelerin Sevinci Bize Yetiyor Pluginler,Maplar,Skript'ler Hepsi Bize Aitdir

İpeksi Spawner

Köylü Ticaret

Jobs

ChestShop

Pvp Koruma

Claim

Skype >
onur20833
Gerekli Konularda Yardım Skype > Nc.Production.01
Facebook > SerinCraft
SerinCraft

Son düzenleme:

AzmanTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kimse yanlış anlamasın kendi görüşümdür. Sunucuya girdim oynadım hepinizin bildiği gibi /warp yazdık çıktı warp list. Parkur'a gittim bozuk(düzeltildi mi bilmiyorum), Balık yazıyor kocaman görende ahım şahım bir şey sanır balık tutulucak bi alan tutulan balık ne satılıyor ne başka bir şey. Survival bi sunucuda balık, market diye warp noktaları açmanın amacı nedir zaten amaç hayatta kalmak. Arena açıyorsunuz hususi survival olduğu için her yerde saldırı altında olunabiliyor zaten isteğe arzuya göre bi areana açılıyor ise insanların iteminin düşmeyeceği birbiriyle sadece zevkine kapışacağı bi alan olmalı bu survival ile alakası yok ki sizin bu serverinizin yada diğer serverlerin sözüm sadece size değil geneldir.

SURVİVAL Bİ SERVER İÇİN;
  • Amaç hayatta kalmaya odaklanmak olmalıdır, 2 dakika item yapıyım ench atıyım ws atıyım değildir
  • Ev kurup, tarla kurup,tuzaklar kurup diğer oyuncularla anlaşmak ve ya onlardan korunmaktır
  • Survival sunucuda MARKET diye bir şey olamaz herşeyi kendiniz toplarsınız
  • VİP'lik hiç bi sunucuda olmamalı saçmalıktan başka bir şey değil zorluk çekmicekseniz niye oynuyorsunuz?

Viplik hakkında kısa bi açıklama yapıcam;

Sunucu sahipleri sunuculara para veriyor hizmet sağmalaya çalışyor tabi ki karşılığında oyuncular üzerinden para kazanmak en doğal haklarıdır. Ben sıradan bi oyuncuyum belki çoğunuz okumaz bile mesajın tamamını ama öyle bi server yapın ki atıyorum HUB bi server hakkında söylüyorum varsayın WHİTELİST içinde yer almak için her ay bi para ödensin. Ama sizde sunucunuza verilen o paranın değerini hakkını oyuncularınıza sağlayın. VİP SET 10TL adınızın yanında kıytırık bi VİP yazısı için oyunda yapabiliceğiniz bi item için 10tl vermeye değer mi?Ha bide SÜPER VİP var, ULTRA VİP var hepsi birbirinden sağlam gözüküyor gibi farklı renklerde edit itemler kimisi 2 vuruyor kimisi 3 böyle şeylere para vermeyin 2 3 gün sonra kapanıcak serverlar için yapmayın şu sunucu özelliklerine dikkat ederek oynayın ki gerçekten emek veren sunucular uzun süreli devam edebilsin saygılar.

Kse_OnurGS_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kimse yanlış anlamasın kendi görüşümdür. Sunucuya girdim oynadım hepinizin bildiği gibi /warp yazdık çıktı warp list. Parkur'a gittim bozuk(düzeltildi mi bilmiyorum), Balık yazıyor kocaman görende ahım şahım bir şey sanır balık tutulucak bi alan tutulan balık ne satılıyor ne başka bir şey. Survival bi sunucuda balık, market diye warp noktaları açmanın amacı nedir zaten amaç hayatta kalmak. Arena açıyorsunuz hususi survival olduğu için her yerde saldırı altında olunabiliyor zaten isteğe arzuya göre bi areana açılıyor ise insanların iteminin düşmeyeceği birbiriyle sadece zevkine kapışacağı bi alan olmalı bu survival ile alakası yok ki sizin bu serverinizin yada diğer serverlerin sözüm sadece size değil geneldir.

SURVİVAL Bİ SERVER İÇİN;
  • Amaç hayatta kalmaya odaklanmak olmalıdır, 2 dakika item yapıyım ench atıyım ws atıyım değildir
  • Ev kurup, tarla kurup,tuzaklar kurup diğer oyuncularla anlaşmak ve ya onlardan korunmaktır
  • Survival sunucuda MARKET diye bir şey olamaz herşeyi kendiniz toplarsınız
  • VİP'lik hiç bi sunucuda olmamalı saçmalıktan başka bir şey değil zorluk çekmicekseniz niye oynuyorsunuz?

Viplik hakkında kısa bi açıklama yapıcam;

Sunucu sahipleri sunuculara para veriyor hizmet sağmalaya çalışyor tabi ki karşılığında oyuncular üzerinden para kazanmak en doğal haklarıdır. Ben sıradan bi oyuncuyum belki çoğunuz okumaz bile mesajın tamamını ama öyle bi server yapın ki atıyorum HUB bi server hakkında söylüyorum varsayın WHİTELİST içinde yer almak için her ay bi para ödensin. Ama sizde sunucunuza verilen o paranın değerini hakkını oyuncularınıza sağlayın. VİP SET 10TL adınızın yanında kıytırık bi VİP yazısı için oyunda yapabiliceğiniz bi item için 10tl vermeye değer mi?Ha bide SÜPER VİP var, ULTRA VİP var hepsi birbirinden sağlam gözüküyor gibi farklı renklerde edit itemler kimisi 2 vuruyor kimisi 3 böyle şeylere para vermeyin 2 3 gün sonra kapanıcak serverlar için yapmayın şu sunucu özelliklerine dikkat ederek oynayın ki gerçekten emek veren sunucular uzun süreli devam edebilsin saygılar.
Serveri Yorumladığınız İçin Teşekkür Ederiz Bunu Bizde Düşünmüştük Hatta Hiç warp Yapmıcaktık Spawn Bile Ama Tutmaz Dediler :)

Güncel

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni ve sunucu hoşuma gitti. Haritalar da güzel ama spawn biraz gelişebilir boş kalmış. 10/9 Başarılar!

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
zaten dağa tırmanırken elim dondu eldiven almamıştım dahada buzullaştırcanız elimi

Kse_OnurGS_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Register Yaptıktan Sonra /esgkod şifre ile giriş yapınız.

Yalnız Bu Şifre register şifrenizden farklı olsun ve her girişinizde bu kodu tekrarlıcaksınız extra güvenlik amaçlı

Güncel

Bazı Arkadaşlarımız 2.Güvenlik Sistemine Giriş Yapamadığı İçin 2. Güvenlik Sistemimiz Kaldırılmıştır.

dialifetr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim güzel bir sunucu başarılarınızın devamını dilerim