Play.Pucket.Net } PucketNW --} Creative , Faction , HungerGames , SkyBlock , KitPvP , Lobi

CrazyKiller07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İp Adresimiz: play.pucket.net
Şu Anda Serverimizde 229 Kişi Bulunmaktadır.
her şey Tam Bir Sen Eksiksin

RAM 72GB'ta Yukseldi --> HER SUNUCU =12 GB RAM !

64 GB DDR3 bellekler!
64 GB ve DDR3 bellek teknolojisiyle desteklenen sunucumuz tüm oyuncularımıza yüksek performans vermeyi hedefliyor.

%99.9 uptime!
Nitrado tarafından bize verilen %99.9 uptime oranıyla sınırsız eğlence! Bu ne mi? Şöyle anlatalım; Nitrado, Türkiye'nin en büyük verimerkezlerinden bir tanesi ve bizim sunucumuz burada barınıyor. Bundan dolayı bize verilen %99.9 uptime garantisi var. Uptime ne demek mi? Yani sunucu devamlılığı verimerkezi tarafından %99.9 oranıyla garantiye alınmış durumda!

Birlik savaşları!
Sunucudaki özel birlik haritamızla birliğinizin tüm kontrolü sizde! Yani TNT patlatıp "Hurraa!" diyerek içeri girebileceğiniz kaleler, taktikler uygulayarak yıkabileceğiniz birlikler, ya da güzel dostluklar kurabileceğiniz birlikler AragonTR'de. Kısacası en büyük savaş zevkini sizlere yaşatıyoruz!

Destek!
Uzun süre aktif yöneticilerimizle bir soruna anında müdahale edebiliyoruz. Hatırlatmak isterim ki; sunucumuz en düşük yönetici ihtiyacına göre düzenlenmiştir. Yani tüm kontrol sizde! Sistemde bir sorun mu var? Sorunu bildirmek için yazdığınızın başına "?" eklemeniz yeterli.

Çevreci sunucu!
Sunucumuzun bulunduğu verimerkezi sayesinde en az enerji tüketimi, en yüksek performans, doğaya en az zarar!

SSD Harddisk !
SSD Harddisk oyunun en iyi performans vermesini sağlayan yeni ileri bir teknoliji dir. Bozulma olasılığı %10'dur.

• Hosgeldin bir faction macerasına ne dersin ?
• Birbirinden güçlü klanlar seni bekliyor !
• Savaşmaya hazırmısın ?

• %0 Lagsız güzel bir oyun keyfi !
• Bol insan ve arkadaşlarınla oynayabileceğin bir ortam !
• Küçük bir ada macerası arıyorsan doğru yerdesin !

• Yaratıcı komşuların seni bekliyor !
• Kendine güveniyorsan , Hemen gel !

• Birbirinden çok oyuncular ve eğlenceli oyun vakti !
• Haydi sende gel ve bu savaşa katıl !

AÇLIK OYUNLARI

• Açlık Oyunları Başlasın !
• Şans Sizinle Olsun
• Hile Engelleyici ile hilesiz bir ortam !

PucketNetwork 2013 Yılının Kasım Ayında 2 Arkadaş Tarafından Kurulup Sadece Factions Olarak Hizmete Başladı. Serverimiz Kısa Sürede Hemen Sevildi Servermizin Diğer Serverlardan Farkı Hazır Plugin Paketi Kullanmıyoruz Her Plugini Serverimze Göre Editleyerek Bugları Kapatarak Kullanyoruz Yeni Bir Plugin Yüklerken Deneme Sunucularımızda Bug Araştırıyoruz Ve Bug Bulunmassa Sunucuya Aktarıyoruz 3-4 Ay Factionda Hizmet Veren PucketNW Skyblock-Lobi-KitPvP Açarak 4 Serveri Alanında Barındırmaya Başlamıştır. ve şu an Hala Barındırmaya Devam Etmektedir. Gerekirse Kendi Pluginimizi Kendimiz Kodlayıp Oyuncularımıza Sevdirmeye Çalışıyoruz VIP - Oyuncu Ayrımı KESİNLİKLE Yapmıyoruz. Oyuncularla Arkadaşmış Gibi Eğleniyor Ve Onlarında Bizim Gibi Eğlenmelerini Sağlıyoruz.

Pucket Network
Yetkililer:
Sunucu Sahibi: Ercan Taner (Skype: ercan_taner)
Kurucu: Hüseyin Yılmaz (Skype: hcyware)

konu bat34 tarafından bazı içeriklerin başka sunuculara ait olması nedeniyle düzenlenmiştir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
KOnunuzdan 2 Tane Bulunduğundan Ban Veya Uyarı Puanı Alma Riskiniz Çok Yüksek.

CrazyKiller07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.Si Peki 1. Konuyu Açan Benmiyim Eminmisin ? :)
2.Si Konumuz Onaylandı :))

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Konuyu Senin Açıp Açmaman Önemli Değil.! Öyle Bir Şey Olsaydı Yan Hesap Açardım Sunucu Tanıtımı Yapardım HaBire.
2. Konunuzun Onaylanması Normal bir şey Konunuz Düzgün. Ama Yetkililerin Gözünden Kaçmış Galiba.
3. Kırmızı Ve Büyük Yazı Yazman HiçBir İnsanın Gözünü Korkutmaz. Kendini Pek Büyük Görme.

MaviAtesmc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
world best alıntı ! o yazıların hepsinde emek vardı ne kadar uğraştı bilseniz yapmazdınız !
Bu arada ben sefa

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Birlik savaşları!
Sunucudaki özel birlik haritamızla birliğinizin tüm kontrolü sizde! Yani TNT patlatıp "Hurraa!" diyerek içeri girebileceğiniz kaleler, taktikler uygulayarak yıkabileceğiniz birlikler, ya da güzel dostluklar kurabileceğiniz birlikler AragonTR'de. Kısacası en büyük savaş zevkini sizlere yaşatıyoruz!

Ulan Bari Alıntı Yapıyorsunuzda Yazıları Okuyup Düzeltin.!

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konuyu benden kopyalayıp eklemeye çalışmış yazık.

CrazyKiller07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Demi yani :) Huseyin bana bunu atti bende bunu yaptim Çağrı Bey Efendi :)

By CK07 ^.^

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
"ya da güzel dostluklar kurabileceğiniz birlikler AragonTR'de. Kısacası en büyük savaş zevkini sizlere yaşatıyoruz!"
Konu alıntı galiba.

SonGünMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Birlik savaşları!

Ulan Bari Alıntı Yapıyorsunuzda Yazıları Okuyup Düzeltin.!
Sonuna Kadar Katılıyorum Sunucu Açıyosun O Kadar Aklın Ve Paran Var Niye Oturup 30 40 Dknı Harcıyıp Bi Konu Yapmıyosun Yanlısmıyım ?

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonuna Kadar Katılıyorum Sunucu Açıyosun O Kadar Aklın Ve Paran Var Niye Oturup 30 40 Dknı Harcıyıp Bi Konu Yapmıyosun Yanlısmıyım ?
Şunu bil parası olan hiçbirşey yapamıyor. Yapıpta kazanmaya başlamıs insanlardan bekliceksin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SonGünMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şunu bil parası olan hiçbirşey yapamıyor. Yapıpta kazanmaya başlamıs insanlardan bekliceksin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim Sunucu Açtımda 50KİŞİ 4GB RAM Açtım 180TL Yaklasık Para Yatırdım 1Ayda 250TL Para Yapıp 3AY Uzatım 5GB RAM Yaptım Önümüzdeki Yaz Sezonu 82 100 KİŞİ Yapıp 8GB Ram Yapcam