Pixel Artlarım Güncellenicektir.

Sizce Resource pack kullanmalımıyım?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

BeŞiKtAşK

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten Modla Yapmış :sırıtmak:

Epic yeter illa yüzüne küfrettirceksin birini banlatmaya ne kadar meraklısın modla yaptıysa kanıtın nerde?İnternette resmi yok onla aynı anda güncelleyen insanlar var mı?Ki çalıntı diyorsun!

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sizene kardeşim çaldıysa çaldı alla alla.Sizemi düştü bu.Adam kanıtı vermiş inanmak zorundasınız inanmayan gitsin konudan bidaha gelmesin Moderatöre şikayet etsin.O bakar !

Akuena07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 boyutlu olup çalıntı olup olmadığı belli olmayan hatta 8-16 bit arası değişen pixelli birini ustabuilderlerin gerçekten yapıp yapmadığın araştırdığınız gibi araştırıyorsanız yuh size ne diyim araştırdığınız yapı değerli olsa neyse bir basit pixelart sonuçta belki de ilk yapısı herşeyi geçtim gerçekten yaptı diyelim sizce kendi tasarlamadan başka pixelleri kopyalayıp yapıyorsa daha builder bile değildir o zaman usta builderler de kopyalar pro builderler de (aynısı deyilmi diye cıvıtacak kişi ingiliz usta builderlerden bahsediyom) bu arada kardeş kopyalamak suç değil ama kopyayı ben yaptım diye sunmak kötü dmx de taryo da kopyalaya kopyalaya başladı şimdi bak adam gemi yapıyor

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Çok Güzel Olmuş Eğer Gerçekten El Emeği İse Helal Olsun !

ortatasak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
La saf saf konusmaya googlede var dedim kör artik yetti be.

epic ne gereksiz bi insansın ya yaptigin resmen ayip adam kendim yaptım diyor yalan olsa ne farkeder para mı veriyoruz biz ona bunları yaptı diye hayır adam eglenmek için yapıyor isteginiz varsa ekleyeyim diyor ama sen illa sorun çıkarmak için elinden geleni yapıyosun

BeŞiKtAşK

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Online tamam sus.[DOUBLEPOST=1374516942,1374516553][/DOUBLEPOST]La beni anlayın artık Adam Kendisi Bana çok ağır laf etti bir çalıntı olabilir çalıntı tam demedim adam dedi lan emek hırsızı falan kötü demedimki.

Git burdan ya oo sen hiçbir şey yapmadın burda zaten

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Kardeşim ben de indirdim fakat nedense dosyanın içinde mcedit ile ilgili bir dosya vardı :0