Perm Ayarlarini Bilen Admın Alinicak Tir ! Suresiz

ugur2631

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Serverim icin perm ayari yapabilicek ayarliyabilicek birini ariyorum yapabilen özelden yada yorum olarak msj atsın yapana adminlik yada ne ıstıyorsa o verılıcektır ! Skype den konusulacaktır ! msn de olur face de !

RistCeron

Marangoz
En iyi cevaplar
0
perm Biraz Açıklayıcı Konuşur musun Aklıma Oturmadı Başka bir ismi Varmıdır ?

ugur2631

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Perm ayari su guroup maneger den bıde perm dosyasından yapiliyor benim biligim !

RistCeron

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu Ayarlar Neye Dayanıyor Ne Farklılık Gösterir Gerçekten Böyle Bir Bilgim Yoktu Acayip Oldu :S örneğin Sunucuyamı bir yararı var yada oyuna mı oyun sanırsam ?

ugur2631

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu hem oyuna gelen playerlere hemn admınlere hem oyuna kısacası herseye lzım bu cok onemli ve hassas bir konu

RistCeron

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ha Bende Bir Server Ayarı Sandım Plugin miş Yani :) Kafam takılmıştı İyice Nasıl Bilemedim diye şimdi çaktım :D

ugur2631

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D evt onu ayarlamasi cok zor sen hangi konularda iyisin ? RistCeron ?

RistCeron

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Sunucu Kurulum Kod Yazıp Üst Seviye Kullanıcı Programları Yazıyorum Ondan Dikkatimi Çekti Kısaca Bir Hosting Şirketinin Ve Bir Web Tasarımcısının En İyi Arayacağı Bir Teknik Elemanımdır. Php Html + Mysqlda Çok İyi Bilgim Vardır :) Fakat Şu an işsisizim :s arıyoruz dolaşıyoruz fakat fırsat kendisi çıkmıyor kendimiz yapacaz ben en çok m2 serverlarda iyimdir pvp sunucularına hiç görülmeyen modüller veya maplar ekleyebilirim. minecrafttada bayağı geliştim Seni Soralım :D bir bakarsan konumu açmıştım link:https://forum.gamer.com.tr/threads/...ri-bilen-teknik-elemanıyım.33130/#post-211342

ugur2631

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hm mesela benım bu server sımdı hamacı ama buncan cıkardım acıyorum sureklı ıp deyısıyor fln bunun gıbı konularmi yoksa server acma satma fln gibi mi ? yoksa wab sitesi fln mı yapıyorsun anlamdim :D

RistCeron

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server AçmaSatma Hamachi Ve Statik Ip Lerle İlgilenmiyorum en fazla 1 haftasürer o serverlar :) + domain ve host sağlarım arkamda firmem olsa açıklar ve hataların en çok çıktığı tarafları bildiğim için bayağısını çözüyorum yenilerinide araştırırım fakat işim ağır sürer ve sapa sağlam olur gidip bozarsa bozuk verdin derse inanmam doğru her verdiğim serverı ilk ben girer ve zorlarım serverı sonrasında teslim domain+host ise yani tamı site isteğe göre web editlerim panel yaparım fakat işte yavaş ve sağlam olduğum yer buradır :) örneğin haber emlak ilan tanıtım büyük anketler + ticaret gibi yazarım fakat uzun olmasın derse bulurum siteden bir taslak editler veririm. :D

ugur2631

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hm ben simdi minecraft server satın alsam kurtulurum butun dertlerden ne kadar dır orta derecelerdekı bır server ? sen daha ıyı bılırsın yaparsın anlarsın ıste :D

RistCeron

Marangoz
En iyi cevaplar
0
standar server 30Tl Felandır Fakat Sana söyle söyliyim 1gb alırsan lag riski yüksektir tercih olarak ben olsan standar yerine 2gb olanı standart diyim alırım 30 tl olan 512 mb dır 45tl standart 45tl 2gb ise 55 yada 60 olur en fazla bunun içine banka ücretide katarsak örnegin garanti tam kazıkçı 5tl alacaktır :) yer seltifikası olmayan + mobil ödemelerinde bir garantisi olmayan + özellikle sub domain nasıldır xxx(hosting sitesi).xxxxx(başka bir site).com gibi link yada benzeri görüsen buralarada çok güvenme derim her zaman bir telefon ve desteği olmasınıda tercih ederim 16gb server aldım diyenlere de pek gözüm tutmaz :) git ozaman kiralık sunucu al :D sanal sunucu bölümünü seçerek sunucunu al ve oradan minecraft kurulumu istiyorum derse biliyorlarsa centos 5 x64 bit üzerinde yaparlar yada uzak masa üstü verirler aynı pc gibi oradan açarsın kendi pcden girersin linux istersen centos normal boş vps kursalar bile ben ona mc kurarım.. 2gb önerimdir denemek amaçlı al 30tl yi fakat para kazanacam büyütcem sesini duydurcam diyorsan 2gb yetmez onu söyleyim :) lag seviyesin az olması makine yüksekliğine göre değişir her makine ne kadar yüksek olsuhn 0lağ diyen varsa sunucusunun ıp ve pw sini versin bak bakalım 0 lağmı söylerim.. lağ sadece oyunda olmaz makinenin kendi tuttuğu günlüğü vardır oradada lağ vardır

ugur2631

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hm senın satın almak ıcın önerdıyın guvenılır bır sıte warmı ?

RistCeron

Marangoz
En iyi cevaplar
0