PayPal Tarzi Bisey

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bildiginiz uzere PayPal Turkiyede kapandi ee haliyle bu bazi server sapiblerine ve server acma hayalinde olan arkadaslara bazi sorunlar cikardi.
Simdi Soru:
-Bildiginiz PayPal Tarzi Kullanisli Ve Bilindiz Biseyler Varmi?
Simdiden Tesekkurler:alay:

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
TC Kimlik Lazim Ininala Ve Benede Turkiyede Oturmuyorum.Pos Derken?
Tamam ne fark eder ? inniala kayıt olurken yine tcni giricen tüm ülkeler için geçerli diye hatırlıyorum ama neyse sanal pos derken bankalar internette kullanılabilen kart yani internetten ödeme falan yapabilion o anlamda havale yapıp ödeyebilir kullanıcılar havale çok basit bir işlem bir bankamatiğe gidip havale yapmak için ilk telefon no sonra yollancak hesap no su ardından ödeyeceğin miktar.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ininal, denemedim ama 2-3 gündür bildirim geliyor, para gönderin steam indirimi kazanın diyo :D

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamam ne fark eder ? inniala kayıt olurken yine tcni giricen tüm ülkeler için geçerli diye hatırlıyorum ama neyse sanal pos derken bankalar internette kullanılabilen kart yani internetten ödeme falan yapabilion o anlamda havale yapıp ödeyebilir kullanıcılar havale çok basit bir işlem bir bankamatiğe gidip havale yapmak için ilk telefon no sonra yollancak hesap no su ardından ödeyeceğin miktar.
Ben Azerbaycanliyim Ve TC Kimlik Yok Haliyle :kaş:

Kardesim Iyi Hos Guzelde.Yokmu Bole Sanal Bankacilik.Kart Almadan Filan :/

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Azerbeycan'da oturuyorsan niçin Paypal kullanmıyorsun? Paypal sadece Türkiye'de yasaklanmadı mı :/

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Azerbeycan'da oturuyorsan niçin Paypal kullanmıyorsun? Paypal sadece Türkiye'de yasaklanmadı mı :/
Benim Icin Bi Sorun Yok.Diyelimki ben server actim ve birileri vip almaya karar verdi nasil alacam ben o parayi?

O Sorundan Dolayi Hem Turkiyede Hemde Azerbaycanda Gecerli Olan Binevi PayPal Tarzi Bisey Lazim :/

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Benim Icin Bi Sorun Yok.Diyelimki ben server actim ve birileri vip almaya karar verdi nasil alacam ben o parayi?

O Sorundan Dolayi Hem Turkiyede Hemde Azerbaycanda Gecerli Olan Binevi PayPal Tarzi Bisey Lazim :/
Çocuklar için ne yazık ki çoğu şey yasaklandı. Bir tek mobil ödeme açık onun dışında kredi kartları çok sınırlı ve çoğu aile kredi kartı almaya izin vermez.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sorun kullanıcılarda zaten, ben hem ispanyol hem de türk vatandaşıyım. İstesem gidip ispanya hesabına bağlı bir paypal hesabı açabilirdim ama kullanıcılar türkiyeden olduğu için herhangi bir amacı kalmıyor.