Paypal Geri Dönüyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock_Holmes

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haziran ayında vergi ödemeyi reddedip, kredi kartı ve kimlik bilgilerini aldığı kişilerin işlemlerini Türk serverları üzerinden yapmayı kabul etmemesi üzerine Paypal'ın lisansı iptal edilmişti. Geçen hafta BDDK ile toplantı yapan Paypal en geç 2017 nin sonuna doğru serverlarını türkiyeye taşımayı planlıyormuş. Fakat Cross Border (yani sınır ötesi) sistemiyle dönüş yapacağından dolayı yurtdışında bulunan bir kişiye Türkiye’den alışveriş yapma izni tanıyor fakat bu sistemle Türkiye’deki müşteri, yurtdışından alışveriş yapamıyor.

Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler, eskisine göre sizi bu yeni sistem etkiler mi ?

EmreNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba alıntı olduğunu ve nerden alıntı yaptığınızı söyleseydiniz iyi olurdu :)

Sherlock_Holmes

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba alıntı olduğunu ve nerden alıntı yaptığınızı söyleseydiniz iyi olurdu :)
Webtekno sitesinin yazarlarına haber bulma konusunda yardımcı olan bir kişiyim ki bu haberi Eser Bey'e ilettikten sonra kendisi detaylıca araştırmasını yapıp haberi paylaştı burada alıntı olacak bir durum yok ? Yani haber kısmen bana ait zaten. Örnek ben bir yabancı siteden bunu öğrendim ardından bunu webtekno ile paylaştım ve oda bu haberi yayınladı ardından ben webtekno sitesinden özetle anlatmış olursam haberin asıl sahibi webtekno olmuyor. Haberk konusunda alıntı demek acayip mantıksız bir cümle. Çünkü bu haber bir kişinin yazdığı elinde telif hakkı bulunan kitap değil.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gelmesin daha iyi o zaman -_-

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Satıcılar için gelmiş bir şey sanırım. Yabancıların bize para vermesini açmışlar zaten.
Yani bir şey satmıyorsan PayPal kullanman yanlış zaten ;_;
ininal bana yetiyor zaten PayPal gelirse onuda alırım ama ininalla satışlarımı yapabiliyorum zaten para çekmesi olmasada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...