Paws-MMORPG /5 Sınıf/Yetenekler/Pets/Dungeon/yüzük,koyle, özel itemler/ [Kapalı Beta için başvuru]

Baran3333

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyun mekaniklerine uyduğu süreci binek olarak araba eklemede bi sakınca görmüyorum.
Ayrıca arabayı sevmediysen kullanmayabilirsin onun yerini alabilecek birçok binek pet türü olucak. :)
Bu arada server açıkmı? Veya kapalı ise nezamana açılır?

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada server açıkmı? Veya kapalı ise nezamana açılır?
şu an girebilirsiniz ama sürekli server kapanıp açılıyo ve sistemler tam değil, haritayı görüp serverı keşfedebilirsiniz.
Ama oynanabilir bir halde değil şu an. Açık beta 2 hafta gibi bi sürede başlıcak.

Roxan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O önemli soruyu soruyorum: lapisiniz var mı?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baran3333

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şu an girebilirsiniz ama sürekli server kapanıp açılıyo ve sistemler tam değil, haritayı görüp serverı keşfedebilirsiniz.
Ama oynanabilir bir halde değil şu an. Açık beta 2 hafta gibi bi sürede başlıcak.
Tamamdir. Sagolun :)

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
servere girebilirmiyim????????????????????????????????????*

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetenek kullanımını gösteren video konuya eklenmiştir. Umarım yeterince öğretici olmuştur :emin: (biraz amatörce bi video :D)

Arkadaşlar whitelist olmasına karar verdik, kapalı betaya girmek için lütfen bu linkteki formu doldurun:
http://pawscraft.wix.com/paws#!blank/m2roh :D Gerekirse skype id: utkuak2

Köpek balıkları denizi tehdit ediyor, denizdeki güvenliği tekrar sağlayabilcekmisiniz?

Son düzenleme:
T

Tekyedilan

Ziyaretçi
belirtmeyi unuttum sanırsam başvurum yollandıysa ismim Yiğit Can Korkmaz

oyun nickini :/ andersonmad bide yazayım yazmayı unuttumuşum orda

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncellenen zırhlar ve silahlardan bazıları;

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncellenen zırhlar ve silahlardan bazıları;

Kaynak paketi alıntı yapacaksanız size tavsiyem sunucunuza yazmanız. O zaman karışılık çıkmaz ve rahatça oynanabilir :) (Kaynak paketi bizim değildir vs..)

Neden böyle bir şey dediğimi sorarsan kaynak paketinin yapımcısı internet yaymadı bazı kullanıcılar bir şekilde kaynak paketini çaldı ve internete koydu. Sunucunuzda başarılar :)

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaynak paketi alıntı yapacaksanız size tavsiyem sunucunuza yazmanız. O zaman karışılık çıkmaz ve rahatça oynanabilir :) (Kaynak paketi bizim değildir vs..)

Neden böyle bir şey dediğimi sorarsan kaynak paketinin yapımcısı internet yaymadı bazı kullanıcılar bir şekilde kaynak paketini çaldı ve internete koydu. Sunucunuzda başarılar :)
Kendim kaynak paketi yapmayı bilmiyorum zaten, şu an kullandığım paketi internetten bi çok paketin beğendiğim yerlerini birleştirerek yaptım. Çalıntı olduğunu bilmiyordum, uyardığın için sağol, gerekirse kaldırırım. Ama cidden çok iyi yapmışlar, yapımcıların eline sağlık, gözlerim bayram etti ilk gördüğümde. :D
Eğer yeterince şikayet alırsam zırhları ve silahları eski haline çeviririm, onları yapımcılarının paylaştığına eminim en azından, iyi forumlar. :emin: