Paranormal Olaylar NOT:Lütfen Dalga Geçmeyin ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Shanti Deva- Geçmiş Yaşamını Hatırlıyor

1930 yılında Hindistan’ın Delphi şehrinde yaşayan 4 yaşındaki Shanti Deva, anne ve babasına daha önce Hindistan’ın Mathura şehrinde yaşadığını söyledi. Daha önceki yaşamında 3 çocuk annesi olduğunu ve adının da Ludgi olduğunu söyleyip durunca küçük Shanti’nin ailesi bu olayı araştırmaya karar verdi. Kızın ailesi Muttra diye bir köye gitti ve orada daha önce Ludgi adında bir kadının yaşadığını öğrendi. Bunun üzerine ailesi küçük Shantiyi bu köye götürmeye karar verdi. 4 yaşındaki küçük kız köye gidince bir anda o köyün lehçesinde konuşmaya başladı ve çocuklarını ve kocasını hatırladığını söyledi. Eski yaşamı ile ilgili tam 24 kanıt sunarak eski yaşamını hatırladığını da bu şekilde ailesine kanıtlamış oldu.[DOUBLEPOST=1404073443,1404073365][/DOUBLEPOST]._.

CoolBoy12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaş merak etmiş konusunu açmış, siz gelmiş Yok [HAŞA] Allah'tan Başka şeylerden medet umuyorsun yok yanan bir varil bul içine atla. Arkadaş demiş ki "İlgi Duyuyorum Dalga Geçmeyin" Sizde gelmiş işi dine imana bağladınız. Böyle giderse bu ülke değil AB'ye girmek, NATO'dan da çıkartılır.

KONUYU AÇAN ARKADAŞIN DİKKATİNE ; Be güzel kardeşim sende ilgi duyuyorsan neden Minecraft forumunda paylaşıyorsun. Paranormal Olaylar hakkında gerek Türk gerek İngilizce bir ton forum var ?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Şöyle düşün, bu dediğin olay olsa ateşi bükebilen adamlar olsa sence onlar şu anda ünlü değillermiydi? Ustaları çıkmamışmıydı bu işin, ateşle suikast yapanlar falan. Böyle hiçbir şey gerçek değil boşa uğraşma hem senle dalga geçerler hemde kendini kandırır zamanını boşa harcarsın.

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar siz diyosunuzki sihir diye bir şey yok.Ama var.Her insan beyninin sadece yüzde 3nü kullanırken bu kadar zeki olabiliyorsa tamamını kullanmayı becerirse sizce ne olur.Aklımızla uçarız ben tario76nın yanına ışınlanabilirim.Fakat Allah izin vermediği sürece bu mümkün olamaz.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar siz diyosunuzki sihir diye bir şey yok.Ama var.Her insan beyninin sadece yüzde 3nü kullanırken bu kadar zeki olabiliyorsa tamamını kullanmayı becerirse sizce ne olur.Aklımızla uçarız ben tario76nın yanına ışınlanabilirim.Fakat Allah izin vermediği sürece bu mümkün olamaz.
Yanlız insan beyninin kısımlarını gerektiğinde kullanır, sen herhalde koşu yaparken beyinin matematik için kullandığın bölümünü kullanmıyorsundur. Hepsini aynı anda kullanmak için beyninin tüm fonksiyonlarını aynı anda kullanabilmen gerekir ki bu şimdilik imkansız, kullansan bile kendi kapasitenin dışına çıkamazsın çünkü kullandığın fonksiyonlar belli seviyeleri belli aynı anda kullansan bile fazlasını kullanamazsın.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Bende internette okumuştum. Merak ettim ama hiç denemedim.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küçükken mum yapıp saatlerce uğraşırdım :D bi arada suyla ve havaylada uğraşıyodum :D

LapisDüşmanı

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
beyin gerektiği zaman bölümleri kullanır hepsini birden kullanmaya çalışırsan kötü şeyler olabilir [DOUBLEPOST=1404758532,1404758495][/DOUBLEPOST]
Yooo ben eskiden avatar olmaya çalışırdım :D
bende :D bi ara beyin gücüyle lambayı kapatmaya çalışıyodum (üşengeçlik) sonra birden kapandı :D bi baktım sigorta atmış (bizde bozuk bir ütü vardı hep sigortayı attırırdı)

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyin gerektiği zaman bölümleri kullanır hepsini birden kullanmaya çalışırsan kötü şeyler olabilir [DOUBLEPOST=1404758532,1404758495][/DOUBLEPOST]
bende :D bi ara beyin gücüyle lambayı kapatmaya çalışıyodum (üşengeçlik) sonra birden kapandı :D bi baktım sigorta atmış (bizde bozuk bir ütü vardı hep sigortayı attırırdı)
İşte.Hepsini birden kullanamazki.İstesen yada istemesen...

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu çığrından çıkıyor, eğer böyle devam ederse konu arşive taşıyacağım.

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benimle iletişime geçsen iyi olur.[DOUBLEPOST=1404779385,1404779163][/DOUBLEPOST]
Beyninin %3'ünü kullanarak bile istediğin yere ışınlana bilirsin ve bundan çok daha fazlasını yapabilirsin.

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu bir süre kilitli kalacaktır, gereksiz mesajlar temizlendikten sonra tekrar kilit açılacak.[DOUBLEPOST=1404811539,1404811164][/DOUBLEPOST]Konu arşive taşınıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...