Palmiye Adası

umut055

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gercekten cok ugrastım internette biraz arastırma yaptım ve buna benzer yapan olmamıs bi kactane kücük vardı onlarda benzemiyodu zaten. neyse fazla uzatmadan resimleri koyayım eger ada hakkında olması veya olmaması gereken düşünceleriniz varsa lütfen belirtin düzeltmeye calısim.(aklınıza ilk gelen yuvarlagın düzgün olmaması olacaktır bunun icin cevabı burdan verim (çok uğrastım yapamıyorum orayı :sırıtmak: ) )

sol alta bakamayın spawner tuzagı var survival oynuyordum bu aklıma geldi sadece kumtası almak icin gamemode yaptım )

tüm düşüncelerinizi öğrenmek isitiyorum :sırıtmak: (daha önceden yaptıgım projeler olmustu bu ilk değil :) )

bu da gerçeğinin tamamlanmamıs hali buna bakarak yaptım suanki halini yapmak isterdim ama malesef cok buyuk olması gerekirdi yapmadım ( üşendim :sırıtmak: :sırıtmak: )

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Simetri yok -_-

umut055

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

tıpatıp benzemesi için yapmadım sadece hiç yapılmamıs oldugu için ve belittiğim gibi yuvarlak yapamıyorum cok ugrastım bi zaman sonra sıkıldım ve son hali böyle iste :)( düşünceni söylediğin icin tskler. cevabını vermistim ama önemli değil :) )

umut055

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
onu kendim cevirdim :D internette tam üstten foto yoktu :D

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bunu haritalar bölümüne açmalıydın.Bitince link atardın

x-şafak-x

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence uçlara bazı şeyler koy mesela bar ama bu haliylede gayet güzel.