//PalasGaming.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Banka Sistemi 82 Slot 7GB Ram

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kusura bakma kendimi senin seviyene indiremiycem. Hiç girmedim sunucunuz berbat demişsin bunu neye dayanarak söylüyorsun? Daha görmeden neye kötü diyorsun? Önyargı iyi bir şey değil. Şu konuşmalarından ne kadar kötü birisi olduğunu anladım. Bu arada işimiz gücümüz sunucu kötülenek demissin biraz aklını kullan neden kötü demişiz acaba? Hiç düsündunmu? Ben söyleyeyim sen düşünemezsin simdi. Konuya giriyorum klasik aynı şeyler yeni bir sey yok sunucuda, lapis var takas tabela enc vs falan filan bir sürü şey koymuş hepside tüm sunucularda olan bir şey. Böyle böyle ortaya 20-25 tane sunucu çıktı. Ama sen yine anlamıycaksın bunları boşuna diyorum karşımdaki kişi aklını kullanamayan birisi olunca normal tabi. Konuyu daha fazla uzatmadan kapatalım lütfen. Yasir adınada özür diliyorum. Bizim kimsenin sunucusunu kötülemek gibi bir niyetimiz yok. Sunucu neyse yorumada onu yazarız biz. İyi günler dilerim. Biraz aklınızı kullanamayı öğrenin.
1.si kendini benim seviyeme indiremessin değil çıkaramassın 2.si önyargodan bahsetmişsin sizin laflarınıza dayanarak söylyrm gelip burda bana 2 mesaj yazacağınıza gidip sunucunuzla ilglnrdnz 3.sü konuşmalarından kötü birisi olduğumu anlamşsn neye dayanarak diyorsun burası bnm konum sn konum değil gelenler BMM sunucumu görüyor kötüleyen sizlersiniz bunları da anlamanı beklemyrm 4.sü demişsin ki hep lapis felan filan bunlar olması gerekenler faction öyle öğrendk biz öylede devam ettirecez senin gibi bir kişinin anlamasını bekeleyemem saten bu arada yazdıklarını iyi okuyun 3 4 defa kafa basmıyor sanırım.

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu pluginler alıntı diyenlere çok gıcık gidiyorum Çünkü zaten o paketi yapan da başkaları kullansın diye yapıyor.
Zaten Ahmet Melih TR nin plugin paketindeki essentialsı kullanmayan yok (1.8.X için)
Sunucuzun eksiği, yapıların biraz geliştirilmesi bir de yeni pluginler \ farkli şeyler getirilebilir.
Bu arada @Dantero fekşın da lapis olmadan nasıl para kazanıp eşya alsınlar ?
O senin yorumun varya
Bunu yazacağına şunları yazabilirsin
Özgün fikirli şeyler olsa daha iyi olabilirmiş,
bence serverinde ..... şunlar olmalı ,
diye serverleri eleştirebilirsin
Bizde biliyoruz forumda lapisli sunucuya girip klasık fekşın server yazmayı :)

Son düzenleme:

emre389

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu pluginler alıntı diyenlere çok gıcık gidiyorum Çünkü zaten o paketi yapan da başkaları kullansın diye yapıyor.
Zaten Ahmet Melih TR nin plugin paketindeki essentialsı kullanmayan yok (1.8.X için)
Sunucuzun eksiği, yapıların biraz geliştirilmesi bir de yeni pluginler \ farkli şeyler getirilebilir.
O senin yorumun varya
Sonunda bizleri anlayan biri içimizdeki biri.d

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O senin yorumun varya
Her şey lapis değil. Yabancı sunucularda lapis denilen bir saçmalık yok. Boş laf yapmayın lütfen.

Ayrıca öneri verip vermemek bana kalmış. Kimse karışamaz. Saygı duymalısınız.

emre389

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her şey lapis değil. Yabancı sunucularda lapis denilen bir saçmalık yok. Boş laf yapmayın lütfen.

Ayrıca öneri verip vermemek bana kalmış. Kimse karışamaz. Saygı duymalısınız.
Yabancı sunucu diyosun daha özentilik yaptığın belli + yabancılar ne ayak bi üstün görüyosunuz anlamıyorum kendinizi küçük.düşürdüğünüzün farkındasnzdr umarım

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yabancı sunucu diyosun daha özentilik yaptığın belli + yabancılar ne ayak bi üstün görüyosunuz anlamıyorum kendinizi küçük.düşürdüğünüzün farkındasnzdr umarım
Ben yabancıları üstün göstermiyorum ki :D Bizim sunucularımız onların sunucularından daha güzel fakat onlarda lapis yok demek istiyorum.Yeniden söylüyorum her şey lapis değil!

emre389

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben yabancıları üstün göstermiyorum ki :D Bizim sunucularımız onların sunucularından daha güzel fakat onlarda lapis yok demek istiyorum.Yeniden söylüyorum her şey lapis değil!
bak iyi söyledin bak bizim sunucularımız eğlenceli geçiyor insanlarıyla vesayre vesayre ilk kendini örnek göster onları değil.!

_Broken_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Resimlerde f1 basılsaydı daha güzel olabilirdi