Oyunuma play adresinden girilsin

Mrtol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
adam parası olmadığı için portlu sunucu açmaya kalkıyor siz diyosunuz alan adı satın alın alan adı satın alabilen adam sunucuda alır uzatılacak mesele yok

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bence karşılıklı hakaret ve kışkırtma olmadan da bu konuyu çözebilirsiniz. Size güveniyorum :şapka:

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu yapabilmek için alan adı almalısın, tabii .tk alan adları ücretsiz onlarıda kullanabilirsin.
Ancak portlu sunucuda bir alan adı kullanmak ne kadar düşük akıllıların işidir, orası meçhul.

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakın Free sunucu açarsanız ne kadar bilgili olursanız olun Böyle +30 tutan falan bir sunucu olamazsınıııız nedenmi?
Portlu açarsanız sw bir süre sonra kapanır sabitlemedikçe ha sabitledin falan Sunucu kasar falan sıkıntı hani arkadaşlarınla oynamak falan için açılır Free port içi
Free sunucu açıcaksınız serverpro dur serveromatdır bedava paralısıda varda Bedava eyw ama
Sunucu sınırsız değil ha onuda geçtm 1aylık hatta onuda geçtim 1günlük bile değil 3-2 saat anca dayanıyo ha zamanı gittiniz hallettiniz
max 10 pl ile naparsınızki
yada 0.5 ram ile
Zaten bide free sunucu açıyolar SUNUCU YETKİLİ ALIMLARI katagorisinde geziyolar sinir oluyorum sunucu kapanıyo aldıkları yetkililerde gidiyor aslında güzel Post kasılıyor biliyormusunuz yaw 2-3 adam gördüm SUNUCU YETKİLİ ALIMLARI katagorisinde toplam 6 konusu var (gördüğüm) hepsi free sunucu bide spam falanda yapıyor ama Raporlasakda işlem yapılmıyor nedeen çünkü FREE SUNUCUNUN ALIMLARINI SUNUCU YETKİLİ ALIMLARI Katagorisinden hala yasaklayamadılar
Hem Post gelir hem emek boşa gider Tabi alınan kişilerde emek verirse yaw sw ye bir girdim freemi bu sunucusuda gibi bi baktım Kurucu tagı sonra biri girdi sa dedi bir baktım ki ne göreyim admin tagı
Nereye geldim yaaa
Umarım doğru konuşmuşumdur yanlış konuştuysam özür dilerim

lordprenselit

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Spam kuralının ihlali.
YA İNİNAL KART ÇIKARTIP 1 AYLIK VDS ALICAMDA .COM 6,30 TL İLK YIL HİÇ ARAŞTIRMA YAPMADINIZ MI ? BEN DAHA ÖNCE DE .COM SİTE KURMUŞTUM NEYSE ELİME PARA GEÇSİN AÇICAM .

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu çok dağıldı bence bir açıklık getirilmesi gerek.