OyunEsiri / 1.7.X / Play.OyunEsiri.com

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yapım Aşamasında Olan Birşeyi Neden Güncelliyorsun
Öncelikle yazı fontunu hiç beğenmedim. Şimdiden bilgilenmelerini istiyorum belki bunu sana sorucam ?[DOUBLEPOST=1408655547,1408655464][/DOUBLEPOST]
Sexy Motd kullandığınızı belli etmeseydiniz güzel olabilirdi bir ara servere geleceğim :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.

Yorumun için teşekkür ederiz bekliyoruz. Sexy Motd kullandığımızı neden belli etmeyelim onu anlamadım doğrusu :) ?

DarkPeoplecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kurallarda Ne Yazıyor Şu Tarihte Açılcak Bakımda Şu Tarihte Açılcak Gibi Konular Yayınlamayın Diyor Okumadınmı

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Öncelikle yazı fontunu hiç beğenmedim. Şimdiden bilgilenmelerini istiyorum belki bunu sana sorucam ?[DOUBLEPOST=1408655547,1408655464][/DOUBLEPOST]

Yorumun için teşekkür ederiz bekliyoruz. Sexy Motd kullandığımızı neden belli etmeyelim onu anlamadım doğrusu :) ?
Bilmiyorum Her Sunucuya Bence Ayrı Bir Havası Olmalı Çünkü Hep Aynı Kalıplar Genelde Sonradan Sıkmaya Başlıyor :)

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucunun %93'ü Tamamlanmış Bulunmakta Bugün Sabaha kadar tam kadro çalışmalara devam!

Yapılması gerekenler:
NoCheatPlus Plugini ayarları [YAPILDI]
BuyCraft Ayarları [YAPILDI]
Kalan 1-2 Bugu Kapatma
Plotme Dünyasını Kurma (Plugin Ayarları Yapıldı) [1.7.10 Versiyonu olmadığı için geçici süre olmuyacak yapımcısından 1.7.10 sürümü istendi]
Bir kaç perm eklenicek [YAPILDI]
/kit yazınca sekme çıkması [YAPILDI]
EDIT 1: Sunucu gelişimi %98[/QUOTE]

Son düzenleme:

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Eren, kolay gelsin, spawn hoşuma gitmedi.

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eren, kolay gelsin, spawn hoşuma gitmedi.
Teşekkür ederim lao sunucuyuda gelirsin :Asd:ASD -Eren[DOUBLEPOST=1408665759,1408662103][/DOUBLEPOST]-PlotMe Hakkında-
[1.7.10 Versiyonu olmadığı için geçici bir süre olmayacak yapımcısından 1.7.10 sürümü istendi][DOUBLEPOST=1408672812][/DOUBLEPOST]*Güncelleme*
BuyCraft ayarları ve NoCheatPlus ayarları yapıldı. Sunucu gelişimi %99
[Arsalar geçici bir süreliğine olmayacak!]
[Boss Plugini sorunlar yarattığı için kaldırılmıştır yeni sürüm gelene kadar boss olmayacaktır!]

Son düzenleme:

nightmare321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hmm başta ilgimi ilk eski ortaçağ temalı server kadar olmasada çekmişti ama sonncdan kaybetti onları düzenlemenizi öneririm daha eğlenceli olyo ozmn server

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hmm başta ilgimi ilk eski ortaçağ temalı server kadar olmasada çekmişti ama sonncdan kaybetti onları düzenlemenizi öneririm daha eğlenceli olyo ozmn server
PlotMe şu an isteğim üzerine hazırlanıyor. Kısa zamanda Boss pluginide eklenicek (Kendim yapmayı planlıyorum)

Sunucumuz tamamen bitmiştir! Sunucu Online Herkesi bekliyoruz :)

Play.OyunEsiri.com

Warplara ısınlanmama sorununu hallettik.
[DOUBLEPOST=1408713687,1408699987][/DOUBLEPOST]1-2 Gün içinde Alım olucaktır. Oyun içinden sormayınız!

IP: Play.OyunEsiri.com

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Dün servera biri geldi kendi serverının reklamını yapıyor yok benim serverım böyle yok şöyle sizde şu eksik şunlar kötü falan ama sorun yok gönderdik adamı bir de git çık serverdan arkadaşım diyoruz forumdaki konunuzu rapor ederim kapattırırım diyor :D