Oyuncular Kişisel Market Kuramıyorlar

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucumda oyuncular kişisel market kuramiyorlar hata veriyor hata ise bu
sanirim perm vermem gerekiyor vericegim perm nedir yardimci olursaniz cok sevimirim.

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resim bozuk
Hızlıresime yüklemene tavsiye ederim.

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Chestshop plugini kullandığınızı varsayıyorum.Groupmanager de oyunculara bu permleri veriniz:
- ChestShop.shop.buy
- ChestShop.shop.create
- ChestShop.shop.sell

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Market başarıyla oluşturuldu diyor resimde? Oyuncu yetkileri olan başka bir hesapla market yap kendin eğer sorun çıkarsa ne çıktığını çekip buraya at.

1. Satır: Boş
2. Satır: 64
3. Satır: B100
4. Satır: Stick

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Market başarıyla oluşturuldu diyor resimde? Oyuncu yetkileri olan başka bir hesapla market yap kendin eğer sorun çıkarsa ne çıktığını çekip buraya at.
Aynı dediğinizi yaptım yetkili hesapla aldığım sonuc kuruluyor uyarıda vermiyor 1. satırı boşta bıraksam oluyor nickimide yazsam oluyor yetkili hesapta ama normal oyuncu hesabıyla 1. satırı boşta bıraksam nickinide yazsam olmuyor hata ise aynı permleri zaten verili oyun icinden verili group manager dan glabalgroups tan nereye yetki vericeğimi anlamadım defaultun altında şoyle yazıyor
g:groupmanager_default:
permissions:
- groupmanager.notify.self
ve benim group manager globalgroups ta 2 tane default var bu 1.
bu da 2.
g:towny_default:
permissions:
- towny.chat.local
hangisine yazdığınız permleri vereyim 1. ye verdim denedik olmadı 2.yi denemedim ama sanırım burdan değil oyun icindende permm vermeye calıştım zaten perm verilmiş diyor yada bu şekilde bir perm yok diyor ingilizce yazdığından ne dediğini cozemedim acıkcası yardımcı olursanız cok sevinirim.

Bu arada baktım group manegerden worlds>world>groups ordada verili yetkileri kullandığım plugin chestcommand

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Chestshop plugini yokmu serverde

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Chestshop plugini yokmu serverde
Olmasa neden market başarıyla kuruldu desin?
----
Choose another place... falan diyor onu ChestShop da hiç görmemiştim başka bir plugin mi engelliyor acaba?
Bu arada hala hatayı düzgünce açıklayamadın sohbette yazanı değil marketi göster oldu mu olmadı mı?

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Olmasa neden market başarıyla kuruldu desin?
----
Choose another place... falan diyor onu ChestShop da hiç görmemiştim başka bir plugin mi engelliyor acaba?
Bu arada hala hatayı düzgünce açıklayamadın sohbette yazanı değil marketi göster oldu mu olmadı mı?
market oyuncularda kurulmuyor ama yetkililerde kuruluyor

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
işte diyorum ya adamlar nicklerini tabelanın en üstüne yazsada yazmasada tabela boş cıkıyor ortaya yazısız bir şekilde tabela cıkıyor ortaya