Oyuna Üye Olduğum Halde Giremiyorum

En iyi cevaplar
0
Oyuna üye oldum ama üye girişi şifrre vb. şeyleri oyuna girerken istemiyor bileniniz varsa bana söylesin lütfen bana ulaşmak için:
Telefon: 05442683172

xalix125

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim sen crack versiyonunu indirmişindir.Hem oyuna üye olsanda bişe değişmez oyunu satın alman lazım.

altancanipek

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kardeşim indirdim kaydoldum giriyorum e posta veya ad dio yazıyrum birini şifre istiyo onuda yazıom girişe basıom girmiyo neden girmiyo söleyebilirmisiniz ?

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Oyunu satın aldın değil mi ?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

gundi01

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
harbiden girmio yha satın aldm abi[DOUBLEPOST=1397315896,1397315862][/DOUBLEPOST]nie acaba

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Konu 3 kere hortlamış tebrikler :D

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu 3 kere hortlamış tebrikler :D
Ben bunu kesinlikle bir hortlatma olarak görmüyorum, gundi01 adlı arkadaşın yaptığı hortlatma değil gayet doğru bir şeydir bence. Geçmişte ortaya çıkmış bir sorunun yine ortaya çıkmasıyla beraber, yeni bir konu açıp "konu kirliliğine" sebep olmaktansa buradan devam etmiş. Sizin yaptığınızda bir tür "ileti" arttırma oluyor. :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ben bunu kesinlikle bir hortlatma olarak görmüyorum, gundi01 adlı arkadaşın yaptığı hortlatma değil gayet doğru bir şeydir bence. Geçmişte ortaya çıkmış bir sorunun yine ortaya çıkmasıyla beraber, yeni bir konu açıp "konu kirliliğine" sebep olmaktansa buradan devam etmiş. Sizin yaptığınızda bir tür "ileti" arttırma oluyor. :)
kimse en son 3 ay önce cevap yazılmış olan bir konuyu tekrar açtın diye bir şey demezz, diyemez :)

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
fakat fark ettiyseniz konuya yazılan problemlere kimse geri dönmemiş ve bu konunun ölülüğünü kanıtlıyor...
Arkadaş da konuya cevap vermek istememiş, kendi sorununu dile getirmiş. Yeni konu açmak yerine buradan devam etmesini şahsi fikrimce doğru buluyorum. Tabi sizin fikrinizede saygı duyuyorum. İyi geceler!