Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

Undead

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben ilk başladığımda altıma kazdım sonra birsürü elmaslar gözümün önünden geçerek bir vadiye düştüm ve öldüm

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
odundan evimin üstüne tırmanıp iskelete güzel bi selam verdim :D

kao

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Enderman öldürmüştüm ender incisinin nolduğunu bilmediğimden sağ sol tıklıyodum sonra ender incisi elimden uçuruma doğru gitti uçurumdan düştüm öldüm :D

DeidaraSeras

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Boat ı koltuk sanıyodum :D
Wikideki herşeyi yapmaya çalışıyodum
Yere Torch Koyunca moblar kaçıyo sanıyodum

TRHarmFull

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
6 tane demir bulunca hemen 2 tane pickaxe yapıp madene daldım oyunun mantığını kavramıştım ama zombi dışında yaratık görmemiştim sadece zombi var sanıyordum. 2 demir kazma, 5 biftek, yaklaşık 30 tane meşela ile maden kazıyordum. Sonra lavlı bi bölge gördüm bi bakmak için gittim, karşıda 4 tane yan yana elmas duruyordu. Elmasları kazmaya başladım tıssss diye bi ses duydum merak edip arkamı döndüm şişen yeşil bir şey gördüm sonra güüm dedi itemler lava...

kao

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çalışma Masasını yapmıştım. Ne işe yarayacağını bilmediğimden O öyle köşede kaldı. Minecraft Wikiden baktığımda 9kutucuk vardı. Bende 4. İlk başta oyun yanlış yüklendi diye düşündüm :) ve 3 haftalıgına bıraktım minecraftı böyle. :D
Bozuk lan bu oyun :D

Ragecasts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sa
Çalışma Masasını yapmıştım. Ne işe yarayacağını bilmediğimden O öyle köşede kaldı. Minecraft Wikiden baktığımda 9kutucuk vardı. Bende 4. İlk başta oyun yanlış yüklendi diye düşündüm :) ve 3 haftalıgına bıraktım minecraftı böyle. :D
Saicon bende aynı şekilde oyunu bırakıp 2 hafta sonra dayanamayıp oyuna başlamıştım.

sonerindigo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.7.5 Sürümüydü sanırım. O zamanlar Creative yoktu, Multiplayerda kendimize /give ile item vererek Brickten falan ev yapardık. O zamanlar açlık yoktu, et olarak sadece domuz eti vardı, onu yiyince de biraz can artıyordu. Çok büyük bir ev yapmıştım. Evden dışarı çıktığımda evimin tepesinde örümcek görmüştüm. Oyunda 3 kez gece-gündüz geçene kadar evime girmeye cesaret edememiştim. Güçlü sanıyordum mobları. En sonunda sıkıldım ve kendime Diamond sword verip Örümceğe daldım. :D

JanNisaRy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft 1.2.5 i ilk yüklediğimde creative de kalem yere biraz gömük olcaktı az kazdım bir de ne göreyim siyah bir kaya acaba altında nevar? gerisini hepiniz biliyorsunuzdur(kazdım ve düştüm):D

CraftingTable

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun hakkında tüm bilgileri en ince ayrıntısına kadar araştırdım. İlk başta fazla çömezlik yapmadım galiba.

kao

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Crafting Table ile Mob öldürmek bu iyiyidi :D
Bende Endermani Zombi gibi sanmıştım taş kılıçla saldırdım sonra sağdan soldan çıkmaya başladı öldüm :D

eshabilnanacak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Endermanı ilk gördüğümde dağdan düşmüştüm korkudam o zaman ilk demir kazmamı yapmıştım ;_;