Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

ardaZy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Imm, üreme olsun ya. Evlenelim, çocuklar olsun. oyunun amacı bir yerden sonra yalnızca madene çıkmaya dönüşüyor ve sıkıcı oluyor.

- Üreme
- Gizemli olaylar! (Herobrine gibi.)
- Dünyada yaşayan villager'dan başka kişiler.
- SmartMoving modunun resmi olarak eklenmesi.
- Araba, uçak yapımı.
- ve en çok istediğim; ''TİCARET YAPMAK'' ne bileyim, tren ile gezdirmek, eşya satmak. Süper olur ya. :D

ÖMER748

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Akıllı yapay bir arkadaş -televizyon(atv,kanald,flashtv,gibi kanallar)-gerçek yemekler-yüzü gülen zarar vermeyen sevimli bir creeper olsun isterdim :)

ÖMER748

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
veeee gerçek hayattaki her şey en çok istediğim efendime söyleyim üreme :) kılıç yerine silah kullanma gerçekci dövüş sistemi ve lan'lı lun'lu konuşma

BetterWhitMe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence Görevler Gelmeli Yada Yardımcı-Steve Değil- Misal --Endermani Lavdan kurtar!!-- Görevinde Kurtarıyorsun Enderman Koruman Oluyor.Yada Zombileri İyileştirip YArdımcın Olması. Senın Yerıne İtem Tasısa yeter :D

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence tuvalet barı, enerji barı, uyku barı gibi şeyler olmalı. Sonra eşya koyma çubuğu (adını bilmiyorum :D )nun yanlarında kılıç ve kalkan koyma yerleri olmalı, klozet, duş,ampul için özel bağlar-devreler olmalı... ve daha neler neler...

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık duvar saati yapılabiliyor, domuz kontrol edilebiliyor. 1.4.2 yaması ile çatı yapmak daha kolay ve merdivenleri isterseniz gerçekten koltuk gibi yapabiliyorsunuz...

Bugi-man

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ulaşım araçları televizyon (bisiklet,araba,uçak gibi)

Darkthunders

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Şehirler Çölde Arabistan Falan
-Uyurken Rüya Adlı Biryere Gidelim Orda Creative olalım ama ordakiler gerçek dünyaya gelmesin (Uçan İnek Falan :D)
-Susuzluk
-Yarandağ
-Red Dragon
-Yeni Balık Sistemi
-Domuz Şehri Olsun Domuzlar Ortadaki Suyu Korusun Suyu İçince Bize Bütün Yararlı Potlar Gelsin (Domuz Adamlar)
-Zehirli Yarasa
-Denizlerde Gemi Olsun Gemide Korsanlar
-Gelişmiş Npc Ve Npc Lerle Konusabilelim
-Daha Çok Mob
-Daha Çok Dekorasyon Bloku
-Geliştirilmiş Ocaklar (Demir ocak , Altın Ocak)
-Geliştirilmiş Sandıklar
-Dünyada Sadece 1 Tane Olan Hayalet Şehir Eklensin Ters Olsun Ve İclerinde Hayelet Olsun (Biraz Saçma)
ARTIK MODA GEREK KALMAZ (NOTCH BUNUN İÇİN UĞRASIYOR MOJANG.COM DA ANKET VAR NEY EKLENMESİNİ İSTERSİNİZ DİYE KATILIN)

kralwinTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben etrafta gezen etkileşime girebileceğimiz insanlar istiyorum.Mesela birlikte takılcaz,İşte günde 3 et karşılığında bizle savaşcak,ihanet edebilcek,biz ona katilabilcez,oda yapı yapabilcek Anlayın yani

shnider9

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben oyuna kendiliğinden olan gemi gibi şeyler istiyorum he bide deniz canavarları

burak11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
köyler sıklaşsın , benim gibi multiplayer giremeyenler komutlar sayesinde botlarla oynayasbilsin mantar biyomunun sıklaşması(malum en nadir bulunan biyom) savaşlar olması köylerde narmaldeki ticaretin para ile yapılması yeni hayvanlar (lemur,akrep,antilop,deve,eşek,köylülerin katırları,sincaplar vb.) daha farklı silah türleri (minigun vb.) şehirler insanlar köylülerden daha modern dünya yaratırken bir harita çısın ve orada istediğimiz yeri seçelim , geceleri endermanlar sıklaşsın , herobrine modsuz daha kolay görülebilsin yani 0.00001 iken 0.11111 olsun ,cinsiyet seçimi , skin yükleme değilde oyuna gierken kendin veya mojangın ürettiği skinler çıksın yada biz kendimiz üretelim , farklı meyveler (kiraz , erik , elma vb.), kendiliğinden oluşan yanmış yıkılmış ve ya sel den hasar almış kar biyomunda çığ altına kalmış bir kısmı lanetlenmiş evler , canlıları mutasyona uğratmak , çevre kirliliği yani ocak gibi varlıkların tepesine bir baca koymak vb. domuzlar azaltılsın biz müslümanız domuz eti yemeyiz :D , tapınak ve piramitlerin daha fazla bulunması , köylerde senseiler den eğitim alıp dövüş sanatları öğrenme (kung_fu kick_box box karate aikido jiu_jitsu vb.) wizardlardan iksir yapmayı öğrenmek wizardlar gandalf gibi converse giysin :D benden bu kadar ...

scorpionsteve

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
-at
-araba
-Silahlar
-Herobrine ve slendermanın dövüşü
-ring
-singleplayer'de bir ortak
-hikaye(herobrine hikayesi)
-kız ve erkek skinleri(bir şehir için)