Oyun bir süre sonra kapanıyor . !

cext

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunu açtım ve oynamaya başladım yaklaşık 4-5 dakika sonra oyun kendi kendiliğine kapandı ama kapanırkende donma oluyor oyunda . Bu sadece 1 kerelik değil her zaman oluyor yardım istiyorum lütfen . bilgisayarım laptop 512 mb ram ı var

ByBrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun bendede var içi boş mapte 10dk oynayabiliyorum ancak mesela Gökdelen Şehri ni indirip oyanamaya çalışığımda 20sn bile sürmeden kapanıyor benimkisi Masaüstü bendede 512mb ram var kapandıktan sonra hs_err_pid_sayı şeklinde txt oluşuyor ve içinde Error dosyası var java ile ilgili

jack_26

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bilgesayarını kaldırmıyor ondan :/ daha güçlü bir ram alın 1-2Gb ramler zar zor oynuyor

ByBrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende önceden böyle bir sorun yoktu ama yeni başladı?

jack_26

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunun sürümleri deişince boyut artıyor artık 1.2.4/altı kullanmanız gerek laptoplar :/

ByBrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende 1.2.4 şu an kullanılmıyor önceden 1.3.1 kullanılıyorduayrıca benimkisi laptop değil

1efe1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yuklediğin moddan kaynaklanıyor olabilir.Eger yuklediysen.

cext

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.2.4 e nasıl çevirecem ?

Akep344

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ayarlara girip uzaklık mesafesini ayarlayın büyük ihtimal uzak mesafesinden kaynaklanıyor çünkü bendede oluyordu uzaklık mesafesini düzelttim sorun çözüldü

Barisbu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bendede aynı sorun var game booster3 denedim işe yaramadı.Siz deneyin belki olur

cext

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ayarlarda neyleri değiştirmeliyim yardım edebilirmisin

Akep344

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ayarlar > Video ayarları > Görüş mesafesi 64 bit ise 64 bit'e göre ayarlıcan yani altta kırmızı yazı olmaz ama 32 bitse 64'e ayarlı ise 32 bit'e göre ayarlıcan şu an yazdığım bilgisayar 64 bit görüş mesafesi normal olarak ayarlı.

cext

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam artık donma sorunu başta oluyor sonra geçiyor , ama başka bir problem var oyun durup duruken kapanıyor hemde her seferinde buna nasıl çözüm bulabilirim ?

Akep344

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim dediğim yönetemi denemedin mi? ben oyundan atma probleminin bu şekilde hallettim