Outlast/Outlast: Whistleblower Çelişkisi vol.1 (Devamı geleceğinden değil kuul duruyo xd)

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ağır spoilder içerir oynayacaklar veya oynamayı düşünenler okumasın pülüz.

Bildiğiniz gibi ilk oyunda Miles Upshur adında bir gazeteciyi canlandırıyoruz. Oyun yayınlandıktan sonra oynayanlara "Bizim zorumuz ne de buraya geldik ?" "Biz kimiz ?" gibi sorular sorduruyor. Ve çıkan dlc bu sorulara yanıt buluyor tamam iyi güzel de, abicim 2-3 soruya yanıt bulduktan sonra niye yeni kafa bulandıran bir şey koyuyorsun ki :( İlk oyun 2.oyundan sonra geçiyor sanıyorsunuz dimi (FNAF mantığı gibi xd) Hayır aslında öyle değil. 2 adamda aynı anda oradalar ! Peki niye birbirlerine rastlamıyorlar hiç ? Ve Chris Walker ile Trigger sadece Miles ile ilgilenirken, Groot ile Cannibal sadece Park'a bulaşıyor ? Hani farklı düşmanlar da bize bulaşsa. Sonuçta aynı yer burası bari görek birbirimizi. Ama şöyle bir şey de var, 1.oyunun sonunda Miles'ın içine Wallrider giriyordu ve askerler Miles'ı vuruyordu. Ancak bu olay laboratuvar'da gerçekleşiyor. Ama 2.oyunun sonunda Miles, ana çıkış kapısının önünde ölü durumda. Wat :/ Sonra Miles nedensiz bir biçimde bize saldırıyor. Herhalde "pislik niye beni buraya çağırdın gel bakalım sen" gibisindendir. Sonra ise Wallrider Miles'ı bir güzel haşat edip bizi kurtarıyor xd Peki tamam da, tam Miles'ın arabasına bindiğimizde karşımızda Miles görünümünde Wallrider ! Olum FNAF bitti sen mi başladın bu ne ya :(

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hikayeyi biliyorum, özelden anlatırım isteyene.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
sonda bize saldıran miles miydi ben çok yanlış oynamışım lan oyunu

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kim sandın xd Ama 1.oyundaki değil dlc'deki.
Ben 1.oyunda öyle bir şey yapmamıştım. Sanırım dlcde patronum diye söz ediyordu. Ben hep patron bildim o herifi miles olacağı hiç aklıma gelmemişti. Tam da denk geldi bu konunun açılması. Canım sıkıldı outlast wb videosu çekecektim tam bugün :)

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben 1.oyunda öyle bir şey yapmamıştım. Sanırım dlcde patronum diye söz ediyordu. Ben hep patron bildim o herifi miles olacağı hiç aklıma gelmemişti. Tam da denk geldi bu konunun açılması. Canım sıkıldı outlast wb videosu çekecektim tam bugün :)
İsmimi söylersin artık xd

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Patronu adı miles değil ama?

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende onu diyorum. O patron dediğim dlcnin başında bizim maili gönderdiğimizi yakalayan adam. Dlcnin sonunda o adam ölüyor. Miles daha sonra geliyor
O zaman neden şarkıda Miles diyor :( Uğur Yılmaz'ın Outlast Türkçe Rap'ini dinledim tam o adam öldükten "Miles dostum boşuna ölmedin" gibi şeyler diyor xd