OttomanCraft | Yeni Nesil Hub Sunucu | Osmanlı Adaleti | Güçlü Altyapı | Hızlı Destek | +50 Online

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OttomanCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Sunucu IP: Oyna.OttomanCraft.Net
Sürüm: 1.7.X - 1.8.X
Sitemiz: www.ottomancraft.net

Ottomancraft 24.06.2016 tarihinde siz değerli oyuncularımıza açılmış,oyun içerisinde dostluklar kurabileceğiniz ve eğlendiğinizi hissedebileceğiniz bir minecraft serveridir.Ottomancraft kurucusu ise skype veya facebook üzerinden sohbet edebileceğiniz,yardım isteyebileceğiniz 20 yaşında bir üniversite öğrencisidir.

Şüphesiz Allah,adaleti emreder.Biz insanların görevi Allah'ın emirlerini uygulamaktır.Adalet anlayışımızı Osmanlı'dan almaktayız.Ottomancraft size adaleti vaad etmektedir.Emek sarfederek hazırlanmış bir sunucuda oynamak kim istemez Öyleyse bir deneyelim ve görelim.

> 64 Gb Ram Dedicated Makina
> Toplam 500 Slot Kapasitesi
> Ottomancraft'a Ait Websitesi
> Kaliteli Ve Bugsuz Pluginler

> Hızlı Destek Sistemi
> Sağlam Altyapı

> Milli Piyango Sistemi
> Otomatik Skylord Sistemi
> Üç Farklı Ada Seçimi
> %100 Türkçe Ada Menüsü
> İhale Sistemi
> Online Kaldıkça Verilen Ödüller

Spawn

Arena

Cami

> Rütbe Sistemi
> Arsa Satış Ve Alım
> Nikah Sistemi
> Şikayet Sistemi
> Mail Sistemi
> Arsaya Göre Rütbe
> Tp Kapatıp Açma
> Özel Mesaj Kapatıp Açma

Creativeden Görüntüler

> Rütbe Sistemi
> Skywars Lobisinde Efektler
> Top 10 Ve Bilgi Tablosu
> Level Sistemi
> 10 Farklı Kit
> 8 Farklı Savaş Adaları
> Hile Engeli

Skywars Başlangıç Lobisi

Skywars 1. Arena

[Kurucu] haroldas

Skype ve facebook sayfamızdan destek devam etmektedir.

Skyblock sunucumuza 2 rehber alınmıştır.Kendilerine görevlerinde başarılar dileriz.

Son düzenleme:

maykıljordın

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçekten sunucu kaliteli ve emek vererek yapılmış.Başarılarınızın devamını dilerim.

Sırf buraya mesaj atmak için bile kayıt olunur, ellerinize sağlık çok güzel server.

OttomanCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Gerçekten sunucu kaliteli ve emek vererek yapılmış.Başarılarınızın devamını dilerim.

Sırf buraya mesaj atmak için bile kayıt olunur, ellerinize sağlık çok güzel server.
Bu arkadaşa forum linkini attım ve yorum yap dedim böyle bir yorum yapmış :) Teşekkür ederiz :)

firebosss

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnanılmaz Şekilde güzel Bir minecraft sunucusu Yeni açılmasına rahmet onlinesi çok iyi
Sizce nedenini az çok Tahmin edebiliyorsunuzdur Server çok kaliteli bir Hub server
Umarım sizde gelip oynarsınız :) <3 OttomanCRaft <3

Speedwagon

“False hopes are more dangerous than fears.”
En iyi cevaplar
0
FetihCraft da sizin değil miydi? Ona ne oldu?

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KeremÖzdemöir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
-Cami-
Benim düşünceme göre bu cami yapısı hiç hoş durmuyor.Nede olsa sunucunuz da küfür eden oyuncularınız da var.Bence bir an önce bu yapıyı kaldırmalısınız.Ayriyetten de Ülkemiz laik bir devlet olduğu için farklı din mensupları da bulunmakta.Kaldırırsanız Daha iyi olabilir.

İlaveten sunucu gayet hoş gözüküyor.Tanıtım sade,göz yormuyor.Fakat daha fazla oyun yüklemeniz gerekli gibi görüyor,başarılarınızın devamını diliyorum..

Speedwagon

“False hopes are more dangerous than fears.”
En iyi cevaplar
0
Camiyi arkadaşım ve ben yaptım ramazanla ilgili yaptık kimsenin dinine karismak için yapmadık kerem

OttomanCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İnanılmaz Şekilde güzel Bir minecraft sunucusu Yeni açılmasına rahmet onlinesi çok iyi
Sizce nedenini az çok Tahmin edebiliyorsunuzdur Server çok kaliteli bir Hub server
Umarım sizde gelip oynarsınız :) <3 OttomanCRaft <3
Teşekkür ederiz :) Yorumunuz bizi çok sevindirdi.

firebosss

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeniliğe Açılan Bu yolda Bize Kapılarını aralıyan Ottoman Crafta Teşekkür ediyoruz Umarım Suncuya girdiyseniz beğenebilmişsinizdir
Fetih Craftın Yeni Yeri Ottoman Craft !
Ve şuanda Skyblocğu +16 Online Çünkü Değerli Yetkilileri Var Ottoman Craftı Türkiyeye Duyurmak İçin Sizde Ses verin
Ve Umarım İlerde Hayaller Gerçek olur :) Girmeyenler Büyük Bir Eğlenceyi Kaçırıyor Onlar emek verdi Sıra Bizde !

OttomanCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
-Cami-
Benim düşünceme göre bu cami yapısı hiç hoş durmuyor.Nede olsa sunucunuz da küfür eden oyuncularınız da var.Bence bir an önce bu yapıyı kaldırmalısınız.Ayriyetten de Ülkemiz laik bir devlet olduğu için farklı din mensupları da bulunmakta.Kaldırırsanız Daha iyi olabilir.

İlaveten sunucu gayet hoş gözüküyor.Tanıtım sade,göz yormuyor.Fakat daha fazla oyun yüklemeniz gerekli gibi görüyor,başarılarınızın devamını diliyorum..
Yorumunuz için teşekkürler,yeni oyunlar yüklenecektir.Cami konusuna gelecek olursak,cami gerçek hayattada var ve biz camilerin bahçesinde oturup oruçluyken küfür edenleri görebiliyoruz,bunuda geçelim adam ibadet halinde bile küfür edebiliyor ne yazıkki.Fakat onlar bu davranışı sergiledikçe cami bir yere gitmiyor :).Teşekkürler.

Camiyi arkadaşım ve ben yaptım ramazanla ilgili yaptık kimsenin dinine karismak için yapmadık kerem

Teşekkür ederiz , bizlerinde amacı diğer dinleri kötülemek değildir.İslam hoşgörü dinidir,zorlama yapmıyoruz fakat biz Elhamdulillah Müslümanız :)

Köylü-Takas Sistemi Eklenmiştir.

Akçe sistemi eklenmiştir.

Ox bilgi yarışması eklenmiştir.

Skyblock sunucumuza 2 adet rehber alınacaktır.

Skywars sunucumuza yeni arena eklenmiştir.

Yeni açılacak sunucumuz creative olacaktır.

Rehber alımlarımız devam etmektedir.

Creative sunucumuz için çalışmalarımız devam ediyor.

Ottomancraft'ta online kaldıkça verilen akçe ve para sistemi aktiftir.

Skype adresimiz: DestekOttoman

/vip ve /spawner komutları aktiftir.

Creative sunucumuz %70 oranında hazırdır.

Bayram kampanyaları facebook adresimizden duyurulacaktır.

BlackPvPNetwork

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gayet Hoş Bir Sunucu Ama her sunucu gibi tabikide eksikleri vardır.. bir kaçtane göz atmak için girdim birşeyler söylemek istiyorum..
Buildler İnternetten Bulup İndirmişsiniz Buildiniz iyi değilse builder tutup maplerinizi yapabilirsiniz.
Pluginlere Daha Cok Özen gösterebilirsiniz..
Son Olarak Pluginin adını unuttum bungeecorddaki motd plugini kaldırmalısınız bence. kaliteyi bozuyor aga. onun yeirne bungeecordun kendi motd kısmını kullanın. ilerde cok büyük sebelerede yol acabiliyor bu plugin önerim.. BAŞARILAR!

OttomanCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Gayet Hoş Bir Sunucu Ama her sunucu gibi tabikide eksikleri vardır.. bir kaçtane göz atmak için girdim birşeyler söylemek istiyorum..
Buildler İnternetten Bulup İndirmişsiniz Buildiniz iyi değilse builder tutup maplerinizi yapabilirsiniz.
Pluginlere Daha Cok Özen gösterebilirsiniz..
Son Olarak Pluginin adını unuttum bungeecorddaki motd plugini kaldırmalısınız bence. kaliteyi bozuyor aga. onun yeirne bungeecordun kendi motd kısmını kullanın. ilerde cok büyük sebelerede yol acabiliyor bu plugin önerim.. BAŞARILAR!
Teşekkürler :) Evet 1-2 map internetten aldım.Diğerleri tamamen bize ait.Çünkü büyük mapları yapacak takımımız ve zamanımız yoktu malesef :(

Ottomancraft olarak tüm İslam aleminin bayramını kutlarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...