xragonxgoll

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben minecraft online oynama istiyorum bu yüzden hangi minercraft tın online olduğunu bilmiyorum nu yüzden de minercraft 1.4.2 yi indiriyorum online oynanırmı oynanmassada başka hangisinde oynanır bilgisi olanlar yardım edebilirmi

PİXEK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak kardeşim hamachiden bir arkadaşınala bağ kur yada gel benle oyna beraber oynaamak için illa minecraft.net'bi dossya indirmen gerekiyo o dosyayıminecraft.net'de download kısmı var oraya tıkla sonra altta multi player bölgesi var oradada tıklanan mavimi mormu biryer var ona tıklayıp indir sonra bi yeni bi dosya açıp minecraft_server adlı şeyi yeni klasöre at orada onu aç ve onun %90 lara gelmesini bekle sonra sağ alta stop yaz entere bas. kendisi kapanır sonra minecraft_serveri aç ve hiç kapatma oyuna gir çok oyunculu de ve sunucu ekleye tıklala hamachideki girdiğin ağın adını ve adresini yaz olduya tıkla kendisi herkese açık olan ağa girer ve orada istediğin kişiyle beraber yapabilirsin . bu arada hamachi yi internete hamachi yaz en üstte gezginler var oraya gir ordan indir hamachiyi kur işlem biter. benle oynamak istersen hamachideki ağ adı 300 500 yeye şifre 123 bu adrese gir minecraft çok oyunculu fan ıp mi yaz adın altında 25.78.250.173 bunu adın altına yaz oldu de girer benim ağa tmm inşallah yardımcı olmuşumdur