OlymposBt > Pvp Map - DocPvp

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere docpvp için bizden istenen mapı tanıtacağım. Ekibimiz bu çalışmayı yeteri kadar iyi bulmasa da kendisi beğendiği için mapı bu şekilde bırakmamız istendi ve bizlerde mapı bu şekilde bırakmış bulunmaktayız.

Bizlerden istenilenler; Bol jungel biome üzerine bir kaç adet kırık dökük harabe evler , küçük tepeler.

Birazda orta çağ temalı yapılar istendi elimizden geldiğince bizlerde yapmaya çalıştık teşekkürler Doc :)

bydemir06

ccol34

Dip Not ; Konumuza Uğrayıp zahmet etiğiniz için teşekkür ederiz. Sizden bir ricamız olacaktır. Map hakkında yorum yapacak iseniz beğenmedim kelimesini kabul etmiyoruz. " Beğenmedim çünkü " olarak kabul ediyoruz eksiklerimizi hatalarımızı yazarsanız seviniriz. Ama şunu da unutmayınız sevgili arkadaşlar map kendi istemiğimize değil müşteri üzerine göre tasarlandığını unutmayınız. İyi Forumlar Seviliyorsunuz.

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Emeğine sağlık, ama fotoğraflardan kaynaklı olabilir ben pek build'i güzel bulamadım açıkcası. Bu arada yakında bende builder ekibim ile bazı maplar paylaşıcam forumda takip eder ve yorumlarsan sevinirim :)

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Hoşuma gitti belki bir parkur koyarsan pvp ilginçleşebilir

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Panpa tek eksiği teraform.
Onun etrafına hafif bir teraform atıp yüksek yerlerede ağaç atsaydınız sade görünmezdi.
Biraz daha basit açıklamak gerekirse , çevresine dağlar yapıp(kesinlikle yüksek olmayacak), üstüne biraz agaç koymak.
Ortası vaha gibi daha hoş görünürdü.

Son düzenleme:

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Panpa tek eksiği teraform.
Onun etrafına hafif bir teraform atıp yüksek yerlerede ağaç atsaydınız sade görünmezdi.
Biraz daha basit açıklamak gerekirse , çevresine dağlar yapıp(kesinlikle yüksek olmayacak), üstüne biraz agaç koymak.
Ortası vaha gibi daha hoş görünürdü.

Doğrudur kanka ama istenen şekil bu , ne yapayım :)

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hım Fena Deyil Ama Dolu Dolu Olsa Harbi Güzel Olurdu

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görüntüler Telefondan Küçük Olduğu için Farkedemedim K.b Haklısın

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O haritalar da ney öyle. Umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Fena değil ama yanlışlar çok;
1- Sütunlar, ağaçlar copy paste yapılmış. Sırf alan dolsun diye fütursuzca //copy //paste
2- Pvp alanında o kadar otlak olursa oyuncular rahat vuramaz. Almışınız bone meali, taramışsınız yerleri.
3- Yel değirmeni ile o ağaç olmamış, tema farkı var. Yel değirmeninin bataklıkta ne işi var :ci:.

Başkası olsa daha sert eleştiri yapardı gerçekten. Ve %100 eminim o DOC-PvP'yi yazmaya harcadığınız vakti şu biyoma harcamadınız.

LySoon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende Yardim Edeydim Baya guzel Olurdu Bak :D
Kiskandim simdi Sizin internetiniz, evde pc niz var ama bende yok :/