Olmaz olsun ;(

Okuldan nefret ediyormusunuz?

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

x-şafak-x

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
okulu değilde bir kulağımızdan girip diğer kulağımızdan çıkan anlamsız tekrarları sevmiyorum bir'de anlamsız tekrarları dinlemediğimizi anlayan öğretmenlerin bizi etüte:kelepçe:koyması kötü.

Nate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Normalde bende sevmem ama aslında okul bu sene güzel gelmeye başladı hem iyi bir meslek için okumak zorundayız :)

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okulu sevmeyenler burdasınız biliyorum .

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Okuldan nefret ediyorum ama okumak zorundayım,Keşke yetenek sınavları olsaydıda gitmek isteğimiz bölüme yetenek sınavlarıyla girseydik.

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim okuma sebebim zengin olmak için :D
Çalışcağım işte minimum 2.650 $ yani 5.248 tl
Öyle olursa minecraft premim fiyatları 53.tl benim param 5.248i 53 tlye bölelim
tam 99 tane minecraft gift code alabilirim bu parayla 50 tane alırım her ay çekiliş yaparım bu arada bu meslek çift maaşlıydı onu unuttum
2yle çarparsak 10.496 tl ediyor bunla 53ü bölelim 198 tane premium alırım daha işimin ilk ayı ben 100 tane alırım çekiliş yaparım forumda katılır bi 1000 kişi
Ama o kadar reklamını yapmam yapsam sayı bayabi olur hey ay böyle çekiliş yaparım forumdaki her aktif üyenin premiumu olur

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Benim okuma sebebim zengin olmak için :sırıtmak:
Çalışcağım işte minimum 2.650 $ yani 5.248 tl
Öyle olursa minecraft premim fiyatları 53.tl benim param 5.248i 53 tlye bölelim
tam 99 tane minecraft gift code alabilirim bu parayla 50 tane alırım her ay çekiliş yaparım bu arada bu meslek çift maaşlıydı onu unuttum
2yle çarparsak 10.496 tl ediyor bunla 53ü bölelim 198 tane premium alırım daha işimin ilk ayı ben 100 tane alırım çekiliş yaparım forumda katılır bi 1000 kişi
Ama o kadar reklamını yapmam yapsam sayı bayabi olur hey ay böyle çekiliş yaparım forumdaki her aktif üyenin premiumu olur

He ?

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
En acı nokta .. oku çalış çabala didin üniversite mezunu ol sonra ilk okul terk adam gelip sana akıl vermeye kalksın...
Ana avrat sövermisin
Dövermisin
Öldürürmüsün

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En acı nokta .. oku çalış çabala didin üniversite mezunu ol sonra ilk okul terk adam gelip sana akıl vermeye kalksın...
Ana avrat sövermisin
Dövermisin
Öldürürmüsün

hiçbir şey yapmam kendi haline bırakırım o öyle takılsın sonuçta biz neyin ne olduğunu biliyoruz :D