önemli minecraft 1.6.1 güncellemesi ile ilgili !!!

ali yener

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
lütfen cevaplayın ben minecraft'ı crack li kullanıyorum ve 1.6.1'e geçemiyorum bir yardım ederseniz sevinirim 1.6.1 sadece premium da mı oynanıyor.

ReaLLorD*

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeş galiba oyun premium olanlar kullancak launcher deişti premium hesabını girip 1.6.1 oynuyabilecek

ali yener

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sorunda premium hesabımın olmaması çok üzüldüm çünkü 2 aydır bekliyordum 1.6.1'i

hzrking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ama ben oynayamıyorum yardım Install foldere tıkla sonra playa bas falan dio ınstall foldere basıyorum fakat yine aynı yazı çıkıyor playa basınca ise restart fln dio yardım

ali yener

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sağlam crack e gerek yok benim verdiğim siteden sorunsuz olarak çalışıyor[DOUBLEPOST=1372864254,1372863852][/DOUBLEPOST]bu dosyayı indirin sonra içindekileri bir dosyaya çıkartın içinde '' Minecraft-1.6-luncher.jar '' diye bir jar dosyası olmalı onu çalıştırın ve '' username: '' kısmına oyunda kullanacağınız adınızı yazın ve play'e basın ufak 30 saniyelik bir yükleme yapar ardından oyun kendiliğinden açılır ondan sonra o yükleme yapılan pencereyi kapatabilirsiniz . bu kadar

Ekli dosyalar

• Minecraft-1.6-luncher (1).rar
    368.9 KB · Görüntüleme: 64

ReaLLorD*

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeş bende indirdim ama oyunda ses yok dil deişmiyor bazı ayarları bozuk tavsiye etmem yani

hzrking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zaten ses ve dil değişmiyordu ama hiç yoktan iyiydi :(

ali yener

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş bende indirdim ama oyunda ses yok dil deişmiyor bazı ayarları bozuk tavsiye etmem yani

oyunda ses var sadece türkçe dili yok ama bence bu oyun zaten ingilizce oynanması lazım çünkü türkçe çevirmeler zaten o kadar da iyi değil '' ör: çağır iskelet ''[DOUBLEPOST=1372928729,1372928625][/DOUBLEPOST]
Olmuyor ki herşeyi denedim tek çare format -_-[DOUBLEPOST=1372864673,1372864606][/DOUBLEPOST]
by anjonunki iyiydi ya ama 1.6sı gelmedi daha :(
bence format atma. .minecraft ı silmeyi denedin mi ?

hzrking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunda ses var sadece türkçe dili yok ama bence bu oyun zaten ingilizce oynanması lazım çünkü türkçe çevirmeler zaten o kadar da iyi değil '' ör: çağır iskelet ''[DOUBLEPOST=1372928729,1372928625][/DOUBLEPOST]
bence format atma. .minecraft ı silmeyi denedin mi ?
Hayır Ama deneyeceğim :)