Ödüllü MineCraft FULL Survival Sunucusu!

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Premiumla dolduramazsın çok fazla sana onu söyleyeyim. Ortam kaliteli olur (belki) ama 10-15 kişi olur en fazla.

Jordyvoss

Marslı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Premiumla dolduramazsın çok fazla sana onu söyleyeyim. Ortam kaliteli olur (belki) ama 10-15 kişi olur en fazla.
Ortam zaten gayet kaliteli ama dediğin gibi oyuncu yok. Crack yapıcam bakalım öyle deneyeyim[DOUBLEPOST=1437929221,1437925741][/DOUBLEPOST]Server artık CRACK

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Yani bu şekilde hile (hack) açan veya macro basan kişiler en az 1 gün içerisinde banlanıyor."

En az 1 gün ? Yani 1 hafta, 1 ay da olabilir.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Alın arkadaşlar hediyeler gerçek şu an steamda oyun duruyor gayet güzel oyun hediyelerde veriliyor şüpheniz olmasın

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Sunucu o kadar berbatki , Destek olsun diye vip aldım , Güzelce buişd yaptım heykel yaptık hatta , Grieflenmesin diye para verip Wg Attırdık , Sonra Sunucudan çıktım birde ne göreyim , WG kalkmış buildlerim eşyalarım gitmiş , Gerekçe hainlik sunucusu çocuğun teki para verip kaldırtmış sinirlendim , Sunucudan çıkarken arkadaşıma şu şu servera gel dedim , Ardından Reklam dolayısı ile MegaVip Olan hesabımla ban yedim siz nedersiniz şimdi bu sunucuya ? @Jordyvoss[DOUBLEPOST=1438006471,1438006027][/DOUBLEPOST]@MhaWTHoR Buda senin hediyen

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucu o kadar berbatki , Destek olsun diye vip aldım , Güzelce buişd yaptım heykel yaptık hatta , Grieflenmesin diye para verip Wg Attırdık , Sonra Sunucudan çıktım birde ne göreyim , WG kalkmış buildlerim eşyalarım gitmiş , Gerekçe hainlik sunucusu çocuğun teki para verip kaldırtmış sinirlendim , Sunucudan çıkarken arkadaşıma şu şu servera gel dedim , Ardından Reklam dolayısı ile MegaVip Olan hesabımla ban yedim siz nedersiniz şimdi bu sunucuya ? @Jordyvoss[DOUBLEPOST=1438006471,1438006027][/DOUBLEPOST]@MhaWTHoR Buda senin hediyen
Derken anlayamadım bu arkadaşın bana küfür ettiğinin ekran görüntüsünü atıyorsun bana bunu hakaret olarak mı atıyorsun tam anlamadım?
Ve jordy sunucuna bot atmadım neyin kafasındasın hala :'(

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Derken anlayamadım bu arkadaşın bana küfür ettiğinin ekran görüntüsünü atıyorsun bana bunu hakaret olarak mı atıyorsun tam anlamadım?
Ve jordy sunucuna bot atmadım neyin kafasındasın hala :'(
Yok hakaret olarak değil Bilgilendirme amaçlı .-.