Etkinlik Ödüllü Build Yarışması - (Ace of Spades,Multiwinia-Darwinia,Bastion)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
katılırsam toplarım ödülleri :p.. şaka şaka haksızlık olmasın :D herkese başarılar

somones

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Builderler katılsa ama ödülleri almasa olur mu çünkü çok iyi yapıyorlar ve bizi geçiyorlar :(
Sadece ödül içinmi yarışmaya katılınır sadece bunu söyle ?

Biz başında hediye var diye katılmayacaktık yarışmaya , yarışmaya katılma sebebimiz kesinlikle ödül değil , zaten o 3 oyunda benim steam hesabımda var , lütfen su build yarışmalarına sadece oyun için katılmayın , koskoca planetminecraft ta yarışmalar yapıyor , ve bunların çoğu ödülsüz yarışmalar ...

ωяσ∂ιηнιℓℓѕω

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece ödül içinmi yarışmaya katılınır sadece bunu söyle ?

Biz başında hediye var diye katılmayacaktık yarışmaya , yarışmaya katılma sebebimiz kesinlikle ödül değil , zaten o 3 oyunda benim steam hesabımda var , lütfen su build yarışmalarına sadece oyun için katılmayın , koskoca planetminecraft ta yarışmalar yapıyor , ve bunların çoğu ödülsüz yarışmalar ...
Hiç Orjinal oyunum olmadı kardeşim bir orjinal oyunumun olmasını istemiştim sadece ...

somones

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hiç Orjinal oyunum olmadı kardeşim bir orjinal oyunumun olmasını istemiştim sadece ...
Birinci olunca ödülünü almak hakkın , fakat niye sadece işin içinde ödül olunca buradasınız onu anlamıyorum

Şimdi orjinal oyun konusunu burda açmayalım çünkü bunun üzerine günlerce konuşabilirim

somones

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hehehe teşekkür ederim çok kibarsın ama bu tür şeylerde gözüm yok :) ancak şöyle bir durum var ki ben ikinci olmam :)
Ahahah bence böyle salak işlerle uğraşmaya gerek yok

istersen Es10 Game Club'a katılıp bizimle bir ekip olabilisin , el elden üstündür

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oxurukla yarişmak iyi olurdu. Başka yarişmaya kaldık :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...