nyokit 1.2.5

nyo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tekkit deki işe yarar modların 1.2.5 lerini bir araya topladım beğenmediklerimi koymadım beğendiğim farklı modlarıda ekledim. eger sizinde istediğiniz modlar varsa yazın diğer modlarla cakışmazsa ve 1.2.5 versiyonu varsa ekliyeyim ve 1.0 tekkitindeki rubby olan modu bilen varsa söylesin sağlam oluyorlar baya işe yarayabilir.

TIKLA İNDİR

MODLAR
1. IndustrialCraft : modern aletler makinalar modu
2. BuildCraft : modern aletler makinalar modu
3. Forestry Craft : oto ağaç dikim kesim modu
4. Not Enough Items : toomoneyitems benzeri mod ama recipe modudur tam çalışmıyor bozukluk var item almaya çalışırsanız kapanır sol alttan geri açmanız gerekir creative moda geçip öyle item alın alacaksanız. recipe modu için ayar var veya mouse itemin üzerinde iken r harfine basarsanız nasıl yapıldığını gösterir. karışık modlarda çok işe yarıyor ve malesef her itemi göstermiyor e6 modundaki silahlar mesela
5. Reis Minimap : harita modu
6. Backpack : inekderisinden yapılan canta modu
7. MAtmos : ses efekti modu
8. Timber : ağaç kesme modu
9. OptiFine HD_B : daha fazla ayar seçenegi modu ve texture pac kullanamanıza izin verir.
10. InvTweaks : canta düzenleme kıralan biten itemin yerine oto item koyma modu
11. Flans Mod : e6 nın calıştığı mod
a. E6 Weapons Pack : güzel silahların olduğu bir mod
silah üretme masası böyle yapılıyor. silahlar için ordaki malzemeler cantanızda varsa masadan tıklayıp alıyorsunuz

joker206

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kac gündür buildcraft modunu yapmaya çalısıyordum şimdi sizinkini indiriyorum umarım olur bu :)) indirdiğimiz dosyayı napcaz peki

kardes çok sağol süper oldu çok şey var çözebilecek miyim bakalım + verdim bi etkisi varsa emege saygi

nyo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
normal minecraft dosyalarının olduğu yere atıcaksınız xp ise başlat çalıştıra win7 ise başlat aramaya %appdata% yazacaksınız oradaki .minecraft içine atacaksınız

+ için teşekür ederim bir işe yaramaz genelde + lar ama olsun manevi değeri oluyor :D

44kemox44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
redpower da ruby block ile itemi var aradığın o olabilir

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forum Kuralları' Alıntı:
Hiçbir zaman üst üste iki defa mesaj atmayın. (BKZ: Flood yapmaktan forumdan banlanmak) Eğer mesajınıza eklemek istediğiniz bir şeyler varsa bir önceki mesajınızı düzenleyebilirsiniz.
kac gundur buıldcraft modunu yapmaya calısıyordum sımdı sızınkını ındırıorum ıns olur bu :))ındırdımız dosyayı napcaz peki

kardes cok saol super oldu cok sey var cozebılecemmmı bakalım + verdim bi etkisi varsa emege saygi

mmss

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
+
Verdim baya bi gunden berı aramıstım bu modlardan bi kactanesini ellerine saglık.

caspone

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Benim Bir Moda İhtiyacım var Çok görüyorum fakat adını bilmiyorum iki tane item tutuosun profil fotomdaki gibi bu modun adını veya download linkini veriirseniz mutlu olurum vallahi.