Not Enough Items Mod Sorunu

batunor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Bugün NEI modunu yükliyim dedim, başarılı oldum da her şey tamam oyun açılıyor.(Forge ve Code Chicken Core yüklü yani)
Fakat Cheat Mode açık olmasına rağmen zaman, creative moda geçiş sol üstte gözükmüyor. Hele ki cheat mode açıkken dahi sağdan itemleri alamıyorum. Var mıdır bunun çözümü?

Đąяқηèśś

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Creativedeyken cheat mod çalışmaz, çünkü zaten creativedesin istediğini alırsın :D . 2. soruyu ise internetten araştırıp bulabilirsin, biliyordum fakat unuttum. :p

batunor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dediğinden sonra oyuna tekrar girdim survival yeni bir dünya yarattım ama ne sol klikle ne de shift+sol klik ile item alamıyorum.

Đąяқηèśś

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Onu da internetten araştır dedim ya sana. Bulursun büyük ihtimal. Ben de internetten araştırıp buldum. Tarayıcına "Minecraft Not Enough Items item alma" yada "Minecraft Not Enough Items get item" yazarak bulabilirsin. :)

batunor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım sana teşekkür ederim, sayende problemimi çözmüş bulunmaktayım.
Edit: Fakat şimdi de error written diye bir sorun çıktı.

batunor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu sefer de error written adinda bir hata verdi

batunor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zaten nei acik itemleri tiklayarak alinca nei kendini devre disi birakip boyle hata veriyor. Illa cekip envantera mi atmamiz lazim

batunor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Himm tesekkur ederim. Fakat cok sacma olmus, bi yerde okudum sistem dilini ingilizce falan geciyormus ama neyse katlanicaz artik. Sagol yardimin icin.