NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tahmin ettiğim gibi YORUM YOK[DOUBLEPOST=1404454641,1404454605][/DOUBLEPOST]hmm varmış yeni gördüm arkadışınızın bana iftira atıp atmadığını nerden bileyim[DOUBLEPOST=1404454854][/DOUBLEPOST]Vaaay ne güzel adaletsiz bir şekilde banlanıldım Bunun gibi güzel bi serverden böyle bir hareket beklemezdim adaletini saymazsak güzel sw[DOUBLEPOST=1404455038][/DOUBLEPOST]Olay şöyle oldu gel adamın tuzagını gostereyim dedim tpa atı /sethome yaparak kabul ettim rehberiniz yanına inerken canım az oldugundan düşüp öldüm eşyalarımı rehber aldı bende geri dönerek(sethome yaptğım yere) kenarda biraz bekledim değerli iylik yapan rehber eşyalarımı bana geriverirken verdiği kılıçla rehberinizi kesip eşyalarını aldım olayın tammı bu tpa tuzağıyla alakası yok[DOUBLEPOST=1404455353][/DOUBLEPOST]hehe cevap vermeyede gelmiyor :D[DOUBLEPOST=1404474951][/DOUBLEPOST]YORUM YOK
Kendi Agzınla Söylüyorsun Yardım etmesi için tp ledim sonra kestim diyorsun sonrada suçsuzum diyorsun ?

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Arikaix Seni takdir ediyorum kardeş..Bu Sunucu Forumun en kararlı sunucularından biri
kaç aydır açık.Postlara bakıncada anlaşılıyor.
Başarılar..

shoots

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
arikaix yaklaşık olarak 55 gündür oyuna girmiyorum sebebini sorarsan sana demiştim o zamanda 16 lık patates satmaktan elım agrıyor diye 55 gun sonra gıreyım dedim hala 16 lı :( 64 lusu cıkmamıs hala bu arada benim claımlerın bı cogu yok olmus tavuk cıftlıgım yada yok alan esyaları soylemıyorumda bunun neden oldgununu bılıyormusun birde 64 luk patates gelecek mi ona göre devam etmek istiyorum çünki servere 3 ay sonra baslayım 55 güün girmemem ragmen hala mctop ta birinciyim parada 5. sıradayım eğer oyuna devam edeceksem herşeyde birinci olmak amacım ama patates 16 lık ken buna imkan yok çünkü ömrüm makette tık yapmakla geçiyor :(
oyunda değilim konu hakkında bilgi verebilirsen sevinirim devam edeceksem patates şart ben 64 luk bılıyorum ama tek sefere en fazla kac satabılırsem o kadar olmalı ben oyunda yenıyım eger tek tusta patates satımı varsa bana onu öğret başlıyayım hemen ama beım claımler ve kayıp malzemeler seni biraz yorucak yerinde inceleme yapman gerekicek çünki :(

oyuna ilk ve tek kaydolduğum multiplayer server gerçekten çok beğeniyorum tek üzüntüm o kadar yenilik olurken benim takip edememem :(

şimdiden kolay gelsin sana

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arikaix yaklaşık olarak 55 gündür oyuna girmiyorum sebebini sorarsan sana demiştim o zamanda 16 lık patates satmaktan elım agrıyor diye 55 gun sonra gıreyım dedim hala 16 lı :( 64 lusu cıkmamıs hala bu arada benim claımlerın bı cogu yok olmus tavuk cıftlıgım yada yok alan esyaları soylemıyorumda bunun neden oldgununu bılıyormusun birde 64 luk patates gelecek mi ona göre devam etmek istiyorum çünki servere 3 ay sonra baslayım 55 güün girmemem ragmen hala mctop ta birinciyim parada 5. sıradayım eğer oyuna devam edeceksem herşeyde birinci olmak amacım ama patates 16 lık ken buna imkan yok çünkü ömrüm makette tık yapmakla geçiyor :(
oyunda değilim konu hakkında bilgi verebilirsen sevinirim devam edeceksem patates şart ben 64 luk bılıyorum ama tek sefere en fazla kac satabılırsem o kadar olmalı ben oyunda yenıyım eger tek tusta patates satımı varsa bana onu öğret başlıyayım hemen ama beım claımler ve kayıp malzemeler seni biraz yorucak yerinde inceleme yapman gerekicek çünki :(

oyuna ilk ve tek kaydolduğum multiplayer server gerçekten çok beğeniyorum tek üzüntüm o kadar yenilik olurken benim takip edememem :(

şimdiden kolay gelsin sana
:D Hahahh sabah sabah iyi güldüm.Adamın serveri bırakma sebebine bakın ya :DD