Nord Craft <|> Ekip Kadrosunu Kuruyoruz <|> ALIM VAR

NordNetwork

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
  2. Admin
  3. Moderator
  4. Mimar
  5. Rehber
  6. Youtuber
  7. Diğer
agc.png

MERHABA,
Dostlar yeni açtığımız sunucumuza ekip kadrosu kuruyoruz buyrun katılın.
Değerli arkadaşlar lütfen herkes hangi yetkide tecrübeliyse lütfen o yetkiyi bize söyleyiniz .)
Sunucumuz HUB olacaktır fakat başlangıç olaraktan Survival sunucusu açacağız vizyona vericez.
Paketimiz mapımız bitti fakat ekip kadrosuna ihtiyacımız vardır buyrun sizler de ailemize katılınız.
çzg.gif

ALIMLAR
Admin & Mimar & Moderatör & Rehber & Skripter & Pluginer & YouTuber &Tasarımcı & Geliştirici
Bütün alımlarımız mevcuttur katılmak isterseniz aşağıda ki formu doldurmanız veya discorddan eklemeniz yeterlidir.
+ Olarak sunucuya ortak da arıyoruz 40-50TL civarı bir bütçe geremektedir ortak alımına katılmak için .)
çzg.gif

ALIM FORMU
Adınız:
Oyun Nickiniz:
Yaşınız:
Aktifliğiniz:
Tecrübeleriniz:
Discordunuz:
Mikrofonunuz Var Mı:
çzg.gif

MAKİNA BİLGİ
Hosting: Keyubu
RAM: 10GB
Slot: Sınırsız
Site: Bakımda
Discord Adresim: Slodwer#2494
çzg.gif

kaan_61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız: Kaan Mert Yılmaz
Oyun Nickiniz: kaanmert61
Yaşınız: 14
Aktifliğiniz: 6 7 saat
Tecrübeleriniz: daha önce 3 serverda admin 5 serverde mimar 4 server da mod oldum
Discordunuz: 61_kaan_61#6542
Mikrofonunuz Var Mı: var

XhtmlCCE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Mert
Oyun Nickiniz: Xhtml
Yaşınız: 16
Aktifliğiniz: Günlük 6 saat ayırabilirim.
Tecrübeleriniz: 5 Senedir Minecraft Yetkili Alımları ile ilgileniyorum . Oyuncularla hiçbir problem yaşamayacağımı umuyorum , genelliklede olmuyor zaten. Yazım kurallar ına dikkat ederek , dikkat ' inizi çekmek isterim. İzniniz olursa sunucunuzda admin olmak istiyorum.
Discordunuz: Xhtml#2718
Mikrofonunuz Var Mı: Yakında alıcağım

ClassNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 176055
MERHABA,
Değerli arkadaşlar lütfen herkes hangi yetkide tecrübeliyse lütfen o yetkiyi bize söyleyiniz .)
Sunucumuz HUB olacaktır fakat başlangıç olaraktan Survival sunucusu açacağız vizyona vericez.
Paketimiz mapımız bitti fakat ekip kadrosuna ihtiyacımız vardır buyrun sizler de ailemize katılınız.
Ekli dosyayı görüntüle 176056
ALIMLAR
Admin & Mimar & Moderatör & Rehber & Skripter & Pluginer & YouTuber &Tasarımcı & Geliştirici
Bütün alımlarımız mevcuttur katılmak isterseniz aşağıda ki formu doldurmanız veya discorddan eklemeniz yeterlidir.
+ Olarak sunucuya ortak da arıyoruz 40-50TL civarı bir bütçe geremektedir ortak alımına katılmak için .)
ALIM FORMU
Adınız:
Oyun Nickiniz:
Yaşınız:
Aktifliğiniz:
Tecrübeleriniz:
Discordunuz:
Mikrofonunuz Var Mı:
MAKİNA BİLGİ

Sahiden güzel bir konu tasarımı olmuş. Tebrik ederim çoğu sunucu böyle yapmıyor umarım iyi yerlere gelirsiniz şimdiden.

NOT: Aslında alımlardaki herşeyi yapabiliyorum fakat ortağı olduğum bir sunucu var o yüzden yapamam :)

efecancamur

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:Efecan
Oyun Nickiniz:xEfecanRain
Yaşınız:15
Aktifliğiniz:Ne kadar isterseniz genellikle öğlen 4 - gece 4 gibi. Kendime vakit ayırmamı varsayarsak 10 saat falan.
Tecrübeleriniz:Minecraft server işlerini uzun zamandır bırakmıştım ve içimde bir heves doğdu. Tecrübelerim: Kendi sunucumu açtım,kuruculuk yaptım,adminlik,moderatörlük ve rehberlik yaptım.
Discordunuz: ⁂ ২ Efecan ᴷᴬᴿᴬ ᴹᴱᴸᴱᴷ#2818
Mikrofonunuz Var Mı: Var.

SokakNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız: Yasin
Oyun Nickiniz: YasinOfficialTR
Yaşınız: 14
Aktifliğiniz: En az 15 En fazla 20 Saat
Tecrübeleriniz: Mimar - Pluginer
Discordunuz: Var Fakat Adım Şekilli Oldugunudan Siliyor Burdan Sohbete geçebiliriz
Mikrofonunuz Var Mı: Var

ygternoztrk1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MERHABA,
ALIMLAR
ALIM FORMU
Adınız:
Oyun Nickiniz:
Yaşınız:
Aktifliğiniz:
Tecrübeleriniz:
Discordunuz:
Mikrofonunuz Var Mı:
MAKİNA BİLGİ

Adınız: Yiğit
Oyun Nickiniz: AsilTurk
Yaşınız: 18
Aktifliğiniz: Günde 5-6 saat
Tecrübeleriniz: Bi çok serverda rehberliğim ve 3 kez sunucum oldu.
Discordunuz: ygtoztrk1#6374

D0pa

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Yusuf
Oyun Nickiniz: 1sWa
Yaşınız: 17
Aktifliğiniz: 12-15 saat
Tecrübeleriniz: 7 Yıllık Minecraft Tecrübesi, Daha önceden ; 4 adminlik, 2 Kuruculuk , 4 modluk vs. geçmişim vardır.
Discordunuz: 1sWa#4274

Son düzenleme:

Vakanna87

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MERHABA,
ALIMLAR
ALIM FORMU
Adınız:
Oyun Nickiniz:
Yaşınız:
Aktifliğiniz:
Tecrübeleriniz:
Discordunuz:
Mikrofonunuz Var Mı:
MAKİNA BİLGİ

Adınız:Mustafa
Oyun Nickiniz:Vakana
Yaşınız:15
Aktifliğiniz:Günde 4-5 saat
Tecrübeleriniz:Hestia Network Başmimarlık,Elysion builder takımı(hala o takımdayım.)
Discordunuz:Vakanna#6310
Mikrofonunuz Var Mı: Evet.
Not:Yaklaşık 1 yıldır arkadaşım(sonoyuncunun mimarı) ile build yapıp öğreniyodum 1 ay önce kendimi yeterli hissettim ve takımlara girdim.şu an build başına para ile çalışmaktayım komut bilgim yüksektir buildlerimi preminiumlu:Buildersrefuge serverinde yapmaktayım.